Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hol tudnék lovagolni?

Hol tudnék lovagolni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék lovagolni de Pesten olyan drága, hogy nem tudom megfizetni. Tud valaki olyan embert akik olyan embereket keresnek akik lovagolná a lovat, foglalkoznának a lóval? vagy valami oldalt ahol találok vagy esetleg olcsó lovaglási lehetőség?
2009. okt. 14. 20:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2009. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy olcsó-e vagy drága, de Pomázi Mátyás Tanyán lehet lovagolni

Telszám: 06 (70) 9 44 68 24 vagy 06 (70) 9 44 44 01

2009. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Van egy ismerősöm a II. kerületben, bár elég régen nem beszéltem vele, de holnap felhívom.

Szerintem nála ingyen működik, ha egy kicsit segítsz neki a lóápolásban.

2009. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Keress olyat, aki feles bértartást keres, kb 20k-25k-ért már lehet találni, ha szerencséd van. Ennél olcsóbban nemigen találsz, mert ha lovagolni kell a lovat, akkor első szúrásban ismerőst keres az ember, vadidegennel senki nem foglalkozik.

Meg ugye alap lenne, hogy mész a lovardába, és megpróbálod ledumálni, hoyg segítségért(munkáért) cserébe lovagolhatsz. Ezt is sokan csinálják...

2009. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

Itt nézz körül:

[link]

2009. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
3. kommentelőnek nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget!!!
2009. okt. 14. 20:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azt csináltam kamasz koromban, hogy egy kupecnél lovagoltam. Ingyen volt, ő örült, hogy valaki lovagolja a lovait. Cserébe a nyers csikóit kellett belovagolnom.


Mondjuk ehhez 2 dolog kell: egyrészt az, hogy jól tudj lovagolni, még ha nem is kell csikót betanítanod, egy kupecnél minden lovon "állítólag lovagoltak", és bizony néha kiderül, hogy azon sose ültek.


Másrészt az, hogy lélekben kitarts, mert egy kupecnél az egyik ló csak 1-2 hetet van, a másik egy évet, megszereted, aztán eladják. Nekem is ez lett a végzetem, 2 lovat is eladtak, amit a sajátomként szerettem és nem bírtam ott tovább.


Meg ugye ott tök egyedül lovagoltam, nem volt se társaságom, se segítségem. Viszont az azért elég "laza", amikor kimész és eldöntöd, hogy az épp ott lévő 15 lóból az 5 közül, amin lehet lovagolni melyikre ülj fel.


Azóta vettem lovat (kettőt is), és nagyon örülök a kupeces tapasztalatnak, rengeteget tanultam.


Az "én kupecem" a harmadik kerületben volt, de már nem foglalkozik lovakkal. De pest környékén sok kupec van.


Ha érdekel a dolog adok tippeket hogy találhatsz magadnak ilyen helyet.

2009. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nálad nem találok oylat h privát üzenet ezért ide íróm remélem látni észreveszed! igen köszönöm szépen örülnék a tippeknek
2009. okt. 18. 09:41
 9/12 anonim ***** válasza:
küldtem privátot! ( a kupeces :) )
2009. okt. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

www.lovasok.hu

Nagyon jó lovas oldal lovardák is vannak.

2009. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!