Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jogos, hogy így érzek? (Díjugr...

Jogos, hogy így érzek? (Díjugratás, "rövid" történet)

Figyelt kérdés

4 éve lovagolok. Saját lovam nincs, a lovardában a pályáról lejött versenylótól a betöretlen csődörig minden lovon ültem. Sosem estem lóról (nem akarom elkiabálni)És biztosabban ülök a nyeregben mint mikor földön állok. Heti 3x járok ki. Imádom az adrenalint amikor egy gyors lovat kapok vagy a kihívást egy makacs lóban. Könnyen barátkozok és összehangolódok minden lóval. Átgondoltam ezeket "adatokat" és jól ismervén magam rájöttem, hogy nagyon szeretnék ugratni, mindig is csodáltam a híres díjugrató versenyzőket :) Mivel még az edzőm nem tért rá az ugratásra, arra gondoltam megkérdezem. Szerintetek (most már ismerve röviden a történetem)van okom úgy érezni, hogy én nagyon szeretnék és tudnék is ugratni? Semmi komoly versenyzés, csak házi versenyek.

14/L



2013. júl. 4. 22:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ahova járok most lovagolni ott van olyan aki ott kezdett lovagolni és egyszer sem esett lóról. Pedig már jó pár éve lovagol. Ez edzőn és lovon is múlik. Ha úgy látja az edző hogy bizonytalan a lovas akkor mondja hogy most ne vágtázz. Én 3 éve járok oda, nem ott kezdtem lovagolni de még én se estem ott lóról.

Az ugratást meg beszéld meg az edzővel. Lehet nem is tudja milyen terveid vannak.

2013. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hát igen nem értem miért hihetetlen ez a dolog :) Az ugratást délután megkérdezem.
2013. júl. 6. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!