Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lórúgás után normális, hogy...

Lórúgás után normális, hogy még mindig nem múlt el teljesen?

Figyelt kérdés
Január közepén leestem a lóról, és valahogy megrúgta a lábszáram belső felét. Nagyon fájt, két hétig alig tudtam menni, lila lett és bedagadt az egész helye, plusz még a lábfejem, ujjaim, talpam is be volt lilulva. Megmutattam orvosnak, aki azt mondta zúzódás, kenjem aztán elmúlik. Viszont a mai napig a rúgás helyén tojás nagyságú keménység érződik a lábszáramon, aminek még mindig sötétebb a színe mint a bőröm, illetve ha megütődik vagy úgy mozdul a lábam, akkor még mindig érzékeny az a terület. De már fél év eltelt. Ez normális, hogy ennyi idő után még mindig nem múlt el teljesen?
2013. júl. 13. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem igazán, valószínű vérömleny, nézesd meg másik orvossal! Ismerősömnek a hasában volt egy ütés után és neki "leszívatták"
2013. júl. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Mindenképp orvos.

Lehet vérrög is ami valamiért nem tudott felszívódni.

2013. júl. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve ugyan úgy be van dagadva a sípcsontom amit megrúgott a ló, még mindig fáj néha, de már megszoktam. Azért menj el orvoshoz, hátha tudnak még rajta segíteni, nehogy így maradjon.
2013. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 x) ***** válasza:
Nekem kb fél év után múlt el a sérülés amit akkor szereztem, amikor először lovagoltam be egyedül arab csődört.. :D De ettől függetlenül szerintem is nézesd meg orvossal, sose lehet tudni.
2013. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!