Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy mini yorkim es meg...

Brigitta13y kérdése:

Van egy mini yorkim es meg csak 7honapos mult de mar 3kilot nyom, ez normalis mert en mini yorkikent vettem tenyesztotol!?

Figyelt kérdés

2012. jan. 2. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Olyan, hogy mini nem létezik. Jól átvágtak.
2012. jan. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen normális.

Végre rádöbbensz hogy mini Yorki nincsen.

Nem tenyésztőtől hanem egy szaporítótól vetted a kutyád.

A Yorkinak csak egy mérete van és az az ami a tiédnek is lesz. Vagyis egy rendes normál Yorki.


A legtöbb "mini"-nek vásárolt Yorki normál méretű lesz csak átejtik a tudatlanokat. Ez van megszívtad.

2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt de az a nem semmi hogy en lattam az anyat apat amik mini meretuek voltak ,na erre mi a valasz es van egy kisfiu kutyusom aki alig 2kilo??!!nem egy yorkim van!!!
2012. jan. 2. 16:07
 4/14 anonim ***** válasza:
96%

2 két kiló alatti Yorki kizárandók a tenyésztésből!

De van ilyen de attól még nem mini!

2012. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Mérethibás (mini) szülőktől is születhet normál méretű utód. Ilyen a genetika. Valamelyik normál méretű felmenője jött ki a kutyádon. Örülj neki, hogy nem lett ez is mérethibás!
2012. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
A méretük miatt tenyésztésre alkalmatlanokat kikiáltották mininek. Mini yorki, mini csivava, mini francia bulldog, nem sokára mini német dognál fogunk tartani.
2012. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Attól, h a kan és a szuka "mini" méretű, az nem azt jelenti, h az utód is az lesz, hanem azt, h őket ki kellett volna vonni a tenyésztésből, mert nem felelnek meg a fajta standardjének. És attól, h a te kis fejedben létezik a mini yorkie, még nem lesz igaz. Ilyen kutya NINCS!
2012. jan. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a "tenyésztőtől". De ha utánanézel, láthatod, hogy mini yorki semmilyen hivatalos formában nem létezik. Szóval nem kétlem, hogy te annak vetted, de hát ha nekem eladnak egy olyan mosógépet, ami magától kitereget, és aztán mégsem tereget ki, akkor nem a világ a hibás, hanem én, hogy bedőltem a porszívóügynöknek, aki elhitette velem, hogy ilyen van.
2012. jan. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Attól még nem kell bunkónak lenni emberek!
2012. jan. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom micsoda probléma itt egy kisméretű yorki már ki se merem írni hogy mini.

Hát pedig létezik kedves utálatos emberek!!!

2012. júl. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!