Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen fajta ló?

Vera25 kérdése:

Ez milyen fajta ló?

Figyelt kérdés

kb.2 éves,158cm,csődör


[link]



[link]



2013. júl. 16. 14:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem az, hogy most hogy néz ki, nem jelent semmit. Az én lovam 0-ás sütéssel rendelkezik, állítólag öt éves, amúgy meg ki tudja, a mellettünk lévő faluból, egy lepukkant tanyaházból hoztuk el két éve, nyers volt, férges, tetves és kilátszottak a bordái, sörénye meg konkrétan nem volt. Nem csak az én érdemem, hogy ma már a versenyzést tervezzük, hanem az állatorvosé és persze az edzőmé, anyukámé és a szeretetemé. Ha így álltok hozzá, nem baj, de ne legyetek annyira negatívak :) Mi az, hogy csak hobbiló lesz? Az lesz, amivé tenni szeretnék. Persze egy haflingi nem fog olimpiát nyerni, de minden lóban ott van a lehetőség, nincs olyan, hogy hát, ez max. terep, ez iskolaló, ez meg hurka. Ha te, kérdező, szeretni fogod, és jól gondját viseled, (de mindenek előtt besütteted, és beszélsz egy állatorvossal), akkor még bármi lehet. Egy kicsit tényleg csámpi a hátsó lába, de hát mindenkinek van egy kis szépséghibája. Az én lovamnak azóta sincs normálisan sörénye, a savós patairha gyulladása miatt pedig még most, nyolc hónappal később is patkolni kell, de istenem:) Ez van. Hajrá, kérdező, pofozd ki a pacit, egy igazi társ minden pénzt megér.

2013. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!