Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ér ennyit? És a...

Szerintetek ér ennyit? És a 3. képen fel van törve több helyen a háta?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 17. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szegényke:(szerintem igen csak előtte mindenképpen meg kell neki ott gyógyítani és pár hétig hónapig nem lovagolni rajta!:)
2013. júl. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmi képen :( Akkor már inkább ez a paci

[link]

2013. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
egyértelműen a színe miatt ennyi az ára, egy fél származásos heréltért máskülönben nem kérnének ennyit, hacsak nincs extrán belovagolva. itt ugyan L-M osztályt emlegetnek, de miért nincs egyetlen kép sem lovassal?
2013. júl. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

LM szintre képezve megérné, de ha iskolalóként dolgozik, akkor ez jó eséllyel csak passzív tudás, amit jelenleg nemigen kamatoztatnak, mert az iskolalovaknak idővel szinte mindig eltompul a szája és az oldala sajna, mert sok kezdő rángatja, rugdalja őket, ha nincs olyan edző, aki időnként felül és korrigál, akkor baj van.

Heréltként tenyészértéke nincs, emiatt a fajtája is teljesen mindegy, viszont még fiatal, előtte az élet, bármit ki lehet belőle hozni. Ha nyeregtörése van, az gáz, de helyrejön.

Megnézni meglehet, irányárnak épp elmegy a dolog, kérni kell hozzá felszerelést és szállítást ennyiért.

2013. júl. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Már eleve L-M es lovat ,nem szokás iskolalónak kiadni. Arra jók a D,C,E,A kategóriáig képzett lovak maximum. Tényleg ha iskolaló ,akkor azon ült már boldog-boldogtalan,nem érdemes megvenni. A háta lehet azért is olyan,mert esetleg rossz nyerget használnak,nem párnáznak alá vagy nem húznak jól hevedert,az még nem lenne kizáró ok,helyre hozható.
2013. júl. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Szerintem igen a seb az begyógyul viszont az jó jel h be van lovagolva , szerintem nézd meg a helyszínen h milyen az emberekkel, hiszen az is fontos ez a szín eléggé ritka úgyhogy ez is jó ...mindenféle papírral rendelkezik am nagyszerű..Illetve az is jó hogy több féle dologra tudod használni ... de mire is szeretnét igazán???
2013. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
De ez is nézd meg ugyan a ló öregebb de itt van a lovassal is kép és tisztavérű...olcsóbb is... :9 [link]
2013. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Ezt is nézd meg szerintem ez is jó [link]
2013. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen se vedd meg. A 3 képen tényleg fel van törve a háta. Egy kicsit elgyötörtnek néz ki. Szegényem!
2013. júl. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hobbi lovat keresek, kisebb versenyekre mennénk és tereplovaglásokra :) valaki tud esetleg ajánlani ilyet? amúgy erről a paciról végképp letettem, de a belinkeltek között tényleg van olyan, ami kifejezetten tetszik!! köszi! :)
2013. júl. 18. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!