Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok róla? Esetleg...

Mit gondoltok róla? Esetleg valaki ismeri? Kisalagi lovasklub, Fanta.

Figyelt kérdés
[link]

#eladó #ló #Kisalagi Lovasklub
2013. júl. 18. 19:26
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is ismerem a tulajt nagyon jó ember. Volt is tőle lovunk ott is tartottuk.Sok mindent hallani róla sokan ezért is nem mennek el megnézni azt a lovat amit láttak hirdetésbe. Szerintem mindenki eltudja dönteni hogy honnan vásárol lovat. De érdemes elmenni megnézni kipróbálni a lovakat.
2015. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem is onnan volt lovam, elég drágán vettük, fél évig volt nálam, az alatt a fél év alatt 2x volt nyelőcső elzáródása és 1x kólikája amibe bele is halt. Közel 1 millió forintnyi összeget buktunk a ló árával és a kórházi kezelésével együtt. Utóbb az állatkórházban kiderült, hogy már hasnyálmirigy gyulladása is volt a lónak. Mellesleg ugrólóként adta el és az 1 métert nagy gyakorisággal verte..
2016. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!