Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért ilyen változó a hangulata?

Miért ilyen változó a hangulata?

Figyelt kérdés

Szeretem a lovamat, de néha egyszerűen az agyamra megy a tiszteletlenségével (azért nem életveszély, kezelhető), máskor meg olyan, mint egy kisangyal.


Valamelyik kérdés kommentjei között olvastam, hogy vannak lovak, akikkel folyamatosan küzdeni kell, időközönként meg kell mutatni, ki az vezér, mert nem elég neki egyszer jól megtanulnia. Lehet, hogy ő is ilyen? Vagy létezik, hogy ennyire erősen befolyásolja pl. az időjárás a hangulatát?


2013. júl. 18. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl ha fúj a szél mindegyik bolondabb. De nem hiszem ,hogy az időjárásnak tudható be. Mutasd meg neki ki a vezér.
2013. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az időjárás, a takarmányozás és a mozgás, ami nagy hatással tud lenni rájuk. tulajdonképpen sok függ attól, hogy mennyire van tele.

és itt már az időjárás is képbe jön, mert mondjuk van 2 nap dögletes hőség, akkor hiába van karámban egész nap nem fog szaladgálni, ha 3. nap lehűl az idő biztos jobb kedve lesz.


a kaja is sokat számíthat, nem tudom, hogy mennyire megbízhatóan kapja mindig ugyanazt, ugyanannyit. ha pl. néha adnak neki egy nagy villa lucernát, vagy hol kap abrakot, hol nem, az is okozhat ilyen szeszélyeket.

2013. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!