Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez a ló milyen fajta?

Ez a ló milyen fajta?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 21. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
pinto lehet
2013. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem paint horse, de pintónak biztos elmegy, oda bármelyik foltos lovat felveszik...
2013. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
90%

A neve Utah van Erpekom és holland melegvérű.


[link]

2013. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Viktória888 válasza:
Szia! Szerintem is inkább paint horse:)) De pintónak is elmegy szerintem:)
2013. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KevinSmk válasza:
0%
szerintem meg tuti négylábú xDDD
2013. júl. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük, arra mi is rájöttünk, hogy négylábú... -.-


Egyébiránt az miből következik, hogy egy hülye képzelt lovas játékban holland melegvérűnek írják, akkor az is?

2013. júl. 22. 17:34
 7/8 anonim ***** válasza:
A pinto nem fajta, hanem típus, mint mondtam, gyakorlatilag akármelyik foltos ló pinto... Boldog boldogtalan foltos ló bekerülhet abba a méneskönyve, mert minden más mindegy. Szóval persze, lehet épp pinto, bár már megválaszolták egészen konkrétan, hogy miféle.
2013. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:

Ez volt az egyetlen magyar találat róla, de az adatok pontosan stimmelnek. Rákeresel és neked is egyértelmű lesz az azonosság. Ez egy híres ló, marha sok helyen kint vannak az adatai, képekkel. A te konkrét képed is szerepel sok helyen, de amúgy is elég egyedi a mintázata. A képed címében is szerepel a ló neve, nem volt kunszt megtalálni.


[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=wK7BZi5i-88

2013. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!