Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovardák Pest megyében?

Jó lovardák Pest megyében?

Figyelt kérdés

Lovardát keresek (bértartásra), lehetőleg Pest megyében, azon belül is Budapesttől délre. Sajnos sok helyen voltunk már, de egyik sem volt az igazi. Tudtok valami jó lovardát? Egyébként Dunaharasztiban lakom.

Elsődleges szempont a JÓ takarmány, karám, locsolt pálya. Fedeles is lehet, de nem élethalál kérdése..

Keresgélek mindenfelé az interneten de a közelben alig van valami :( Azért kérdezek itt gyik-on, hátha vannak weboldal nélküli jó magánlovardák:)

Köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 31. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Dobrovitz Lovasfarm Vecsés!!!!!! :))) Én itt tartom a lovamat, és 100%-ig meg vagyok elégedve (rideg). Van négy oldalról fedett NAGY beálló vastag szalma alommal, a legelő igazi legelő, sok és dús a fű, télen meg rendesen kapnak szénát :)
2013. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dunaharasztin a Mustang Lovasclub, mi ott tartjuk a lovamat , a fedeles kicsi de a kültéri pálya az nagy, írj ha információk van szükség:)
2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobrovitz Lovasfarm Vecsésen én is itt tartom a lovam boxos tartásban. Első osztályú takarmány, napi 3x kapnak enni, önitató. A környezet rendezett tiszta. Bentlakásos lovászok vannak. Folyamatos kamerás megfigyelés. Van patkolókovács és állatorvos is. Nagyon sok pálya van. Fél napos karámozás. A dobrohorses.hu honlapján van elérhetőség és több info.
2013. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2013. aug. 5. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!