Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon melegben nem szeretnék...

Nagyon melegben nem szeretnék kimenni lovagolni, de sokat kihagyok?

Figyelt kérdés

Múlthéten voltam utoljára (pénteken), ezen a héten nem tudtam menni. Jövő héten meg 37 fokokat mondanak.

Nem szívesen tenném ki a lovat, meg magamat sem ennek, de mivel még közel sem vagyok profi vagy gyakorlott lovas, félek, két hét hét kihagyás már kicsit sok lenne. Mit gondoltok?


2013. aug. 2. 20:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
azt gondolom, hogy hacsak nem tudsz hajnalban, vagy közvetlen naplemente előtt (de inkább hajnalban) menni, akkor inkább hagyd ki, nem fogod elfelejteni, amit eddig tanultál, olyan ez, mint a biciklizés! A lónak, az edzőnek és neked is jobb lesz.
2013. aug. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 11 óra után és 6-ig tudnék menni, pont rossz időben. :(
2013. aug. 2. 21:03
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan. Ez életed legnagyobb problémája? Nagyon irigyellek!
2013. aug. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hol írtam ilyet? Egyszerűen csak kérdeztem, hogy a tapasztaltabbak megmondják a véleményüket.
2013. aug. 2. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Csak át tudod szervezni úgy a napod, hogy heti egyszer este vagy hajnalban menj ki lovagolni. Ebben a melegben sajna máshogy nem lehet.
2013. aug. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen melegben tényleg állatkínzás délben lovagolni, meg neked sem egészséges. Semmi baj nincs, ha pár hetet vagy akár néhány hónapot kihagysz. Az újrakezdéskor a néhány első alkalommal újra bele kell majd jönnöd, várhatóan lesz egy kis izomlázad is, de néhány óra elég, hogy újra formába kerülj. Teljesen elfelejteni nem lehet a lovaglást még akkor sem, ha 10 évet hagy ki valaki.
2013. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legkésőbb 9-10 körül már leszállni kéne, utána csak nagyon estefele alkalmas legközelebb, ha ezek az időpontok nem megfelelőek, hagyd ki. A lónak sem jó, meg neked se.
2013. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ne menj,nekem muszály mert saját lovam van,de én is csak a fedelesben birom ki.
2013. aug. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha ki szeretnél menni, próbálj kicsit hamarabb, 9kor, 8kor menni, de van ahol ez nem megoldható. Nem fogsz elfelejteni semmit. Ha van lehetőség terepre, talán azt megpróbálhatod. Erdőben, fák árnyékában vagy tóban fürdéssel este 5-6ig az elviselhető. :)
2013. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elfelejteni nem fogod attól ne félj, én 6 körül szoktam délután nyergelni, akkor még fésülgetem a lovat, hogy teljen az idő, fél7-7 körül szoktam indulni, akkor is csak erdőbe, hogy árnyékba menjünk :)
2013. aug. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!