Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Appaloosa-haflingi ló?

Appaloosa-haflingi ló?

Figyelt kérdés

Milyen lehet a természete egy appaloosa-haflingi lónak?

melegvérűnek számít?



2013. aug. 4. 16:33
 1/6 A kérdező kommentje:
2013. aug. 4. 16:36
 2/6 anonim válasza:
hát szerintem nem a ló faja határozza meg a természetét a lónak:D
2013. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A ló természetét az egyed maga határozza meg elsősorban, nem a fajta, találni telivért is, amelyik simán elmegy terápiás lónak, de akár olyan hidegvérűt is, ami igazi rossz természet, nehezen kezelhető, és már akkor hisztizik, ha csak ránézel.

Az egy másik történet, hogy egy ilyen keresztezés mennyire szerencsés amúgy...

2013. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

hozzá mit szóltok?

2013. aug. 5. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Szép ló.

Bár olyan mintha nem egy eladó ló lenne hanem egy netről keresett kép azok pont így néznek ki.

Félvérnek számít szerintem és nem lehet rossz a természete bár azt nem én és nem a fajtája dönti el.

2013. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lótenyésztési szempontból miden fajta félvér, amelyik nem angol vagy arab telivér. Amelyiket két fajta közt keresztezik, és fajtába nem sorolható, az végképp félvér, kivéve, ha valamely manapság szinte már fajta számba menő használati típusba belefér (pl. sportpóni).
2013. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!