Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A haflingi vagy a shetlandi jobb?

A haflingi vagy a shetlandi jobb?

Figyelt kérdés
Lovaglásra vagy figathajtásra
2013. júl. 17. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem ezekre a haflingi jobb. viszont nem biztos hogy találsz.
2013. júl. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is haflingi jobb.
2013. júl. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lovaglásra én haflingit vennék mert jó a teherbírása! Fogathajtáshoz szoktak 1-2 shetlandit venni! Én tudom mert két shetink van és gyakran kocsikázunk gyerekekkel!
2013. júl. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyértelműen haflingi. a shetire csak pici gyerekek ülhetnek fel, míg a hafi simán elvisz egy felnőttet is. fogathajtásra mindkét fajta alkalmas, de én ennél is hafit mondanám.
2013. júl. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A shetland póni nem tud igazi lovasélményt adni, lóval bánni, lóhoz kötődni tanítja meg a gyerekeket, fogathajtásra viszont nagyszerű választás lehet, kettesben, négyesben is szépen elmennek.

A haflingi már felnőtt embert is elvisz viszont, és megtanít lovagolni, fogatban is elmegy, talán nem annyira szépen, mint a shetland. Ugrani egyik se a legjobb, összességében én inkább a haflingit mondanám, több dologra jó, és általában nagyon nyugodtak és kiegyensúlyozottak, nem egy terápiás célra is alkalmas hátas kerül ki közülük.

2013. júl. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hafi ;)
2013. júl. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszónöm a válaszokat.
2013. júl. 18. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!