Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Emlékezhet rám vajon a lovam?

Emlékezhet rám vajon a lovam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy eladtam külföldi munkavállalás céljából a régi lovamat 3 éve. Felvettem a tulajdonossal a kapcsolatot, és azt mondta, hogy a ló meg van még, és kérdeztem, hogy nem szeretné-e eladni, mert visszavásárolnám. Erre azt mondta oké. Jövő héten mennék el a lóért...Most gondolkoztam, hogy 3 éve nem láttam, vajon emlékszik-e rám.


A lóval nagyon jó kapcsolatom volt azelőtt. A karámban mindig hozzám vágtázott, ha meglátott, meg egy álom volt.


2013. aug. 9. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy emlékszik még, a lónak nagyon jó a memóriája, arra viszont gondolj, hogy a ló szigorú hierarchia szerint él, azért, mert akkor nem ő volt az alfa, most még ez nem lesz evidens - ezt újra ki kell vívni nála. De emlékei bőven lehetnek, sőt: képes 1 évig emlékezni rá, hogy ahol életében egyszer járt, volt egy hely, ahol valamitől nagyon megijedt. És az nem egy huzamosabb ideig együtt töltött idő, hanem egy egyszeri valami...
2013. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én abból indulok ki, hogy ismertem két kancát, akik szoros kapcsolatban voltak, mindenhova együtt mentek, stb., majd az egyiküket elvitték tenyészkancának, és pár év múlva került vissza. A másik egyértelműen megismerte, nagy volt a parádé, amikor összeengedték őket. Tehát ha tényleg szoros volt a kapcsolatotok, szerintem könnyen emlékezhet még rád.
2013. aug. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem valószínű.
2013. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én eladtam a Lipicai lovamat és 4 év múlva elmentem meglátogatni ahogy kint volt a karámba és szénát rágcsált amint meghallotta hogy fütyültem neki azonal hozzám rohant, látszott hogy örül. Hátha veled is így lesz . :)
2013. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!