Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a holland...

Mi a véleményetek a holland melegvérű lóról? Tapasztalatok? Mennyire lenne jó választás egy kezdőnek?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 01:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy kezdő ne vegyen lovat. A lótartáshoz kell idő, terület szakértelem és rengeteg pénz.


Az nagyon jó h eljársz lovagolni, de majd ha évek alatt belejössz és lesz alapvető fogalmad a lovakról, akkor gondolkozz el újra rajta. Bérlóval pedig mindig a tudásodnak megfelelő szintű lovon fogsz tudni ülni.

2013. aug. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Első: Kezdő is vehet lovat, ha van mellette edzői felügyelet. Én is kezdőként vettem a lovamat, és néhány hónap alatt elértem azt a szintet, amit kb. egy év vagy több alatt értem volna el ha továbbra is osztályban lovagoltam volna bérlovakon.


A kérdező kérdésére sajnos nem tudom a választ :(

2013. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!