Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Írnátok kérlek nagyon ritka...

Írnátok kérlek nagyon ritka és különleges hangzású lóneveket?

Figyelt kérdés

2013. aug. 14. 13:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Kedves 8, minden névre rá lehet fogni ezt :)
2013. aug. 14. 17:11
 12/21 anonim ***** válasza:

A lovardában van egy ló, Karcsi. Ő az első ilyen nevű ló, akivel találkoztam, a lovarda tulajdonosa egy Klotilda nevű kancával vette együtt, testvérek. Karcsi és Klotilda.


Az évek alatt találkoztam pár különös nevű lóval:

Lélekvándor

Illium

Horoszkóp

Felhőjáró

és az én lovaim (egy apától származó heréltek): Hencegő és Hűség.

2013. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

#8 és #9 vagyok

Nem, mert a többi amit mondtál olyan, amit még soha nem hallottam. De szerintem ezek olyanok, amik bárkinek eszébe juthatnak. Az én lovamnak is veszettül tucat neve van. Így vettük, de soha nem változtatnám meg, imádom ahogy van. :)

2013. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Paci.
2013. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Babilon, Altaii, Maui és Niihau nevű lovakat ismertem, nekem ezek tetszenek nagyon. Ettől függetlenül az én 185 cm magas sportpacimat Sütinek hívják, és szerintem teljesen rendben van neki a név. :)
2013. aug. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha a Kajászókat sorolod, ott van még Molokai, Waikiki, Oahu. Hawaii szigetek nevei. :)
2013. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Most általam ismert lovak közül mondok párat:

Vikril, Hartman, Napfivér, (Holdnővér :P), Lombhullás, Pinocchio, Kobold


De például ha ügetőlovak nevei közt szétnézel, ott is láthatsz cifrákat :D Most ezek jutnak eszembe

Ollyan nincs, Láss csodát!, Joyous Woman, Orlando Bloom, Oguz, Norah Jones, Happy Bluejay, Naná, Májusi eső, Ördög hegedűse, Nikon, Keep smiling

2013. aug. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Most én írok az általam ismert lovak közül.:DD :

Pacor,Gastone,Zarina,Bonita,Ifinity,Aladdin,Consul,Alexis.És a sajátom,Casper,avagy Carpediem.:):D

2013. aug. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Bronco, Dunja. van egy ismerősöm, az ő sötétpej lovát Boszorkánynak hívják, az is tetszik.
2013. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
ja, utolsó vagyok még a Spartan is jó
2013. szept. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!