Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vélemény a ló testfelépítésérő...

Vélemény a ló testfelépítéséről? Szerintetek hány éves, milyen fajta?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. aug. 18. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sovány, de szép ló, nekem tetszik. Arányos, szép felépítésű. Nekem valamilyen félvérnek tűnik. A sütését 2005ös-nek nézem, valószínűleg akkor született.
2013. aug. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyar félvér, ez kiderül abból, hogy nyakon van sütve. Hiányzik róla némi izom, de egyébként kedves kis lónak tűnik. Az ott egy elég egyértelmű 2005-ös sütés, tehát 8 éves. Alapvetően nincs rossz felépítése, de látszik, hogy nagyon hobbi szinten van lovagolva, gondolom, inkább terepeznek vele, mert egy olyan ló, amellyel rendesen van foglalkozva, nem ilyen vézna.
2013. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sütés alapján tényleg 2005-ös, azt tegyük hozzá, hogy egyébként nullás lovakat (ennek van száma, ha jól néztem) a sütés évszámával bélyegzik, szóval ha el akarsz adni egy sütetlen 16 éves lovat, akkor a sütés évszámát kapja -> pedig koránt sem azévben született...
2013. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Kese, ne vedd meg.
2013. aug. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A faráram ehet még bőven izom. Mászással vagy ugrással. Annyira nem sovány de kaphat több tápot de óvatosan nehogy bekólikázzon!! Szép fokozatosan, zab+árpa.
2013. aug. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!