Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen fajta lo lehet?...

Ez milyen fajta lo lehet? (kepetek csatoltam! )

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. júl. 22. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyikhez azt írja ki, hogy "content not found" tehát nem található, vagy éppen nem elérhető (This content is currently unavailable).
2013. júl. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert be kell jelentkezni faszbukra,csak akkor nyitja meg.


Nyakán nem látni sütést (legalábbis nem látszik képen),tehát vagy nyereghelyen sütött tiszta vérű valami vagy sütetlen félvér szerűség. Viszont az a mély homok nem túl szerencsés a lábainak.

2013. júl. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja, értem. De akkor f...ért nem azt írják oda?

Ez így teljesen félrevezető, mert sok képet úgy is megnyit, ha nem vagy bejelentkezve.

Akkor bocsánat, de én most nem tudom előkeresni a jelszavam és belépni. Szép napot! :)

2013. júl. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
P-ba a facebook-os sza*okkal, be vagyok jelentkezve, mégsem nyitja meg. :)
2013. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megnyitja de így talán mindenki láthatja bejelentkezés nélkül:



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pinto lehet, de inkább annak a keveréke valami mással. Mérete alapján póni, vagy kisló. Valószínű, hogy nem tisztavérű, de ha tisztavérű, akkor pinto, vagy más tarka póni/kislófajta.
2013. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Valletta ***** válasza:
Pinto bármilyen fajtájú és méretű foltos ló, tehát az biztos, hogy pinto. Meg kellene kérdezni a csajt.
2013. júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a csaj en vagyok :)a tulajjal hoztuk a lovat meg tavaly osszel.ingyen kapta oket.az egyik meg nincs belovagolva,de o az idosebbik lo amint latszik teljesen jol megyeget.csak nem tudom h milyen fajta lehet.sutese nincs es loutlevele sincs.nem lopott lo,egyszeruen csak a regi tulajnal rengeteg lo volt es mar nem tudta gondjat viselni.
2013. júl. 22. 13:50
 9/11 Valletta ***** válasza:
Ha nincs sütése akkor biztos, hogy nem tartozik fajtába. Jól sikerült póni.
2013. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Platypus ***** válasza:
Sokat nem segít neked, de az idősebbik mintája sabino. Ez egy kevésbé ismert pinto változat. Lehet hogy a másik is az, de azon nem látszik egyértelműen.
2013. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!