Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregalátét javítása?

Nyeregalátét javítása?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó vastag nyeregalátétem, csak a ló marja, akire használom, nagyon magas, az alátét meg nem eléggé ívelt. Valahogy szeretném ezt javítani. Szerintetek jó megoldás lenne az elejét kivágni? (markamránál)
2013. aug. 19. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
nem feltétlen kell kivgatni. nekem is magas marú lovaim vannak, egyszerűen felteszem az alátétre a nyerget, picit megemelem és a marjánál kintebb húzom :)
2013. aug. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezzel tisztában vagyok hogy így kell, de ezt nem lehet felhúzni, elég fura szabása van. Tehát akármit csinálok, nagyon hozzáér a marjához. Varrni meg tudok, gép is van hozzá.
2013. aug. 19. 22:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha értesz a varráshoz, toldj be egy darabot úgy, ahogy pl. egy nadrág derekába bővítésképpen. Ha csak kivágod, az azért nem jó, mert akkor a marja és a nyereg között nem lesz semmi, ergo fel fog törni a marja. Fogsz egy darab erősebb anyagot, kitömöd, kész a betoldás. Nem biztos, hogy szép lesz, de megfelelő. Olyan vastag legyen a betoldás is, mint az alátét többi része.
2013. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!