Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit csináljak hogy a lovam...

Mit csináljak hogy a lovam megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
most 15 hónapos, shagya és ha felnő akkor szeretném hogy teljesen megbízzon bennem

2013. aug. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia.Írj üzenetet és mindent leírok.
2013. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
írtam:-)
2013. aug. 22. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Rengeteget foglalkozz vele. Szerintem ez mindennek a kulcsa. Fiatal csikóról van szó, tehát vezetgesd, simogasd, ápold le, ha megteheted etesd te. Menjetek el sétálni, beszélj hozzá sokat.Nagyon magadhoz tudod szoktatni ha sok időt töltessz vele. Az én lovam 16éves és még nincs 1 éve hogy itt van nálam, minden nap látom, de van hogy csak 10perc jut.De ha meglát azonnal jön, hívnom sem kell.Hozzáállás kérdése!
2013. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, ha tehetem, majd neked is küldök képet róla jövőhéten:-)
2013. aug. 22. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Kefével dörgöljed, beszélj hozzá nyugtató hangon, törődj vele sokat, tanitgasad ( ha nem értesz hozzá szakember segítségével), etesd, kézből is, sétáljál vele, és néha csak figyeld. Néha csinálj mást, pl takrítsd az istállót miközben ő ott van. Állj be a körkarámba vidd be a csíkódat is ülj le. Ne tegyél hirtelen mozdulatokat. Mivel kíváncsi oda fog menni. Paskold meg a nyakát simogasd. Ezt néha ha megcsinálod biztosan bízni fog benned és egy olyan kapocs jön létre amit nem lehet szétválasztani! Csak ügyesen és okosan!
2013. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) ha tehetem jövő héten neked is küldök róla képet:)
2013. aug. 23. 14:34
 7/7 A kérdező kommentje:
áhh, makkotok van most pont voltam kint és csináltam pár képet:) de figyelemeztetlek, nem vagyok jó fotós..
2013. aug. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!