Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érhetem el hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érhetem el hogy egy zárkózott lány megbízzon bennem?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy lássa hogy komoly kapcsolatot akarok,nem pedig csak kihasználni?

2012. dec. 23. 23:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg komolyan gondolod akkor sokat kell vele foglalkoznod és érdeklődni utána.

Legyél vele rendes.Ez nem két nap alatt fog megtörténni.

2012. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

idővel, türelemmel, kitartással.

A párom is így tett és ő az akiben legjobban megbízom :)

2012. dec. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Zárkózz be vele.
2012. dec. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es:te mennyire vagy zárkózott?
2012. dec. 24. 00:03
 5/9 anonim ***** válasza:

eléggé...

Legalábbis kevesen ismerik az aki valójában vagyok.

Általában csöndes vagyok, megfigyelem a környezetem.

Haverokkal már jobban elvagyok, elhülyülök. De nekik semmi fontosat nem mondok el magamról.

1 (legjobb) barátnőm van, akiben tényleg megbízom. És a párom aki a mindenem :)

2012. dec. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerencsés lehetsz. :) Privátban írhatnék egy sztorit?Kíváncsi vagyok hogy szerinted mennyire toltam el a dolgot.
2012. dec. 24. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írhatsz. Arra van az oldal hogy segítsünk egymásnak még ha nem is ismerjük egymást :)
2012. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen elolvasnám a történetet.:)

Zárkózott lány vagyok én is.Hátha tudok segíteni.:)

2012. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is egy kicsit zárkózott lány vagyok. Nagyon nehezen bízom meg az emberekben. Egy srác nálam akkor nyerő, hogyha lassan közeledik. Sokat beszélgetünk, és segít egy kicsit feloldódni (tehát nem hátrány ha van humora). Éreztesse velem, hogy nem szórakozik. Egyébként én is kíváncsi lennék a történetedre.:) Írj bátran.
2012. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!