Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normalis, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normalis, ha az anyam nem engedi 14eves letemre hogy pasjm legyen, vagy hogy este kint legyek? Mivel tudnam elerni hogy jobban megbizzon bennem? Koszi a valaszt elore is

Figyelt kérdés
2013. ápr. 5. 22:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális
2013. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is normális , addig örűlj amíg foglalkozik veled :)
2013. ápr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Normális. Kiskorú vagy, ő tartozik felelősséggel érted. Ha veled bármi történik, őt veszik elő. Csak ezt még nehéz megértened, mert a hormonok hajtanak.
2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Abszolút normális.


Az, hogy kiengedjen és megbízzon benned azzal érheted el, hogy öregedsz mondjuk 4 évet.

2013. ápr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%

este 8-9 ig simán kintlehetsz,muterod szereted főnökösködni,

elvégre enki is vannak főnökei....

2013. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

igen az

a szülőnek igsza van spec N

2013. ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hajaaj,nálam is volt gond,csak faterral.:) Az éjszakai dolgot azért én se támogatnám,de minek tiltja,hogy barátod legyen? :) Na,mindegy,nekem az volt,hogy anyum beszélt apa fejével,tudod,ez a tipikus "ha a te szüleid ezt csinálták volna..." aztán egy év alatt sikerült meggyőzni. Most már jobban enged,igaz,előtte tízszer megkérdezi másodpercre pontosan,mikor,hova,meddig,mit csinálok,de legalább megvan a bizalom,amivel nem akarok visszaélni. Teszem hozzá-nem züllöttem le,egyszer sem voltam részeg,nem cigizem,és nem is feküdtem le egy sráccal se,mert nem volt elég komoly hozzá a kapcsolat. Ez persze már mellékes dolog,de szerintem minél többet tiltanak,annál rosszabb. Meg kell előbb-utóbb tanulni önállóan kezelni a dolgokat,és habár nem lenne ezt muszáj 14 évesen kezdeni,nem vészes ez a kor. Csak tényleg azt tartsd be,hogy ne élj vissza a bizalmukkal. Vagy haladhatsz apránként is,hogy olyan dolgokat engedjen meg,ami határesetnek számít. Ha látja,hogy bízhat benned,menni fog a nagyobb dolog is szerintem! Kitartást!:)

17/L

2013. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

áruld már el nekem, mit akarsz a pasiddal csinálni a szabadidődben ?

és mi célból akarsz esténként kint lenni? hajt a kíváncsiság, komolyan.

2013. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%
sok gyík gyerek behodol a szülőnek,nekem 14 évesen már volt tv-m :D
2013. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nem,nem hogy barmit is csinalni akarnek..baratnomnel sose engedte,h ott aludjak,azt se engedi,h nalunk aludjon a legjobb baratnom..
2013. ápr. 5. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!