Kezdőoldal » Állatok » Lovak » A ti edzőtöknek van valami...

A ti edzőtöknek van valami vicces dumája, beszólása?

Figyelt kérdés
Például ha megállítjuk a lovat akkor "kéziféket behúzni" szokta mondogatni :) A ti edzőtöknek van valami jó dumája, esetleg volt már olyan megnyilvánulása ami nagyon megmaradt bennetek?

2013. aug. 31. 20:14
 1/10 Lili1Dtimpex ***** válasza:
100%

Nekem hihetetlen jó fej edzőm van! Imádom őt,rengeteg ilyenje van.

Bármikor kicsit elpihenünk a lovon azt mondja "éjszaka nem zabál hanem alszik" (mivel mindig dagatnak hívjuk egymást :D

rengeteg ilyenje van ami szebbé teszi a közös munkánkat :)

2013. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aha... a baj az, hogy nem "vicces"... Csak mindig beszól
2013. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A negatív beszólásokat is meghallgatom :)
2013. szept. 1. 10:58
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem az én edzőm mondta csak olvastam valahol de attól még leírom:

Úgy ülsz mint egy sz*ró galamb.

Legyél magasabb.

2013. szept. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Indulás előtt, rezignált hangon: "Fel lehet mászni"

Ha erősebben hajtani kell a lovat: "mintha párzó mozdulatokat végeznél".

Első vágta terepen: "A kéjes sikolyokat hagyjuk meg otthonra a párunknak"

2013. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 AlwayHorseLove válasza:
100%
pl: egy tányérral több nokedlit ha langyos a tempó .. vagy nézem hogy néha kezdők vágtáznak egy rohanós lovon : úgy visz az a ló mint egy zsák krumplit, vagy voltam egy embernél aki azt mondta ( nem az edzőm) mikor terepen voltunk mondta hogy ő már kipróbálta a ló rodeót és az a ló fel ugrik a hársfa tetejéig és innen lentről látod a p*csét meg a nagy tö*eit !
2013. szept. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

10 év alatt, hááát... volt egy pár.:D Rengeteg helyen lovagoltam, rengeteg féle hivatalos, és nem hivatalos edzővel. Lehet pár nem is olyan vicces, de nekem ezek maradtak meg.


"Ez nem balett óra, sarkakat le!"

"Ne a lovat nézd, az ott van alattad!"

"Nyomjuk ki a csöcseinket, vállak hátul!"

"Láncreakciók mennek végben rajtad! Amint leteszed a sarkad, begörnyed a hátad."

"A lovat nem nézzük, érezzük!"

"Rád figyeljen a ló, ne a Józsi bácsira a szomszédban!"

"Semmi ráhatásod nincs a lóra! Ez a ló azt csinál amit akar! Embereld már meg magad! Te ülsz a volánnál!"

"Itt te most nem utas vagy, hanem vezető. Az a ló arra menjen amerre kormányozva van."

"Ne vágd le a sarkokat! Nem olló vagy!"

"Ügy ülsz azon a lovon mint a széken!"

"Ne nyúlj a szájához, mert hanyatt vágja magát! Aztán nézhetsz, ha még tudsz!"

"Ha cérna lenne a szár helyén, te már legalább Alaszkában lennél!"

"Előre nézz, ha csak nem akarsz összekoccanni valamelyik kollégával!"

"Ha egyszer elvitt, újra elfog, ha hagyod! Hát ne hagyd!"

"Az előbb dicsértelek meg, nem? Hiba volt"

"Befelé nézzen a ló, úgy hogy ha a szeme helyén egy lyuk lenne, át tudj rajta látni!"

"Nem, no, nien! Nincs kifogás, a ló mindig legyen a te kontrollod alatt!"

"Nehéz veled, hisztis vagy, de legalább fizetsz! Ezért nem rugdoslak le a lovamról, minden egyes alkalomkor. Vicc volt, ne nézz így."

(osztály lovaglás volt)

"Edző: Lassabban... még lassabban... hallod mondom lassabban... la-sa-ban... nem hallasz? Mintha helyben ügetnél. Áh, úgy látszik ti külön életet éltek, hagyjuk.

Én: Ja most ezt nekem mondtad?!

Edző: Nem drágám, száguldozz csak tovább nyugodtan."

"Tudom hogy imádod, de nem dicsérd meg, leverte az ugrást."

"Nem vágtázunk sokat, ebből a lóból kifelejtették a lengés csillapítót, 1 hétig nem fog tudni ülni, úgy készülj."

"Erőlködsz? Ne erőlködj! Ez nem az a szituáció!"

"Lovagoltál már alvó lovon? Most már igen!"


Hú, kicsit hosszú lett.

2013. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha valakiről az edző úgy gondolta, testalkatánál fogva alkalmatlan a díjlovaglásra, , viszont nem akart neki durván beszólni, mert nem akart elveszteni egy fizetőgépet, akkor mindig ezt mondta: "Nincs más megoldás, hosszabb combot kell növesztened!"
2013. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, eszembe jutott még pár.:D

"Ha te olyan vagy mint egy deszka, akkor ne várd hogy a lovad elengedett legyen!"

"A kengyel csak egy mankó! Bár, ahogy téged elnézlek, egy járókeret is kevés lenne."

(pálcahasználat)

"Mintha egy legyet hessegettél volna el, de még azt is rosszul, észre sem vette."

"Csak kalimpálsz a levegőben, azzal a pálcával. Jedinek érzed magad, vagy mi van?"

"Szerinted készen állsz az ugrásra? Szerintem sem, de azért kapaszkodj majd!"

"Héj, héj há' mi van? Mai terv megtanulni repülni? Azt nem itt kell, de h nagyon ragaszkodsz hozzá, szólj, és rendelek egy Pegazust."


:DDD

2013. szept. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta, mikor megállt a ló sz.rni, hogy:

"Mikor a vadonban üldözi a puma, szerintetek leáll potyogtatni? Nem! Hajtsátok tovább, mert ha vágtából áll meg, akkor megismerhetitek a homok titkait! (pálya= puha földdel borított volt)" :D

És a kedvenc mondatkezdésük: "Na, és ha terepen mész, akkor is..."

2013. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!