Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ezek jók lesznek lovaglásra?

Ezek jók lesznek lovaglásra?

Figyelt kérdés

hetente 3 szor fogok 1-2 órás lovaglásra menni ezek jók lesznek?


cipő: [link]


lábszárvédő: [link]



gatya: [link]



kesztyű: [link]



kobak: [link]



2013. szept. 2. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Nekem ugyanilyen cipőm és hasonló nadrágom van (csak a színe más), és többet lovagolok, mint te, nagyon jól bírják, igazán megérték az árukat.

A többivel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de a Decathlon lovasruházatában eddig mindig pozitívan csalódtam.

Még annyi a tippem, hogy kesztyűt ne vegyél előre, mert van, aki egyszerűen nem szereti a kesztyűt, nem hord télen sem (én is ilyen vagyok). Ha majd úgy ítéled, hogy szükséges, akkor veszel, csak ne járj úgy, hogy megveszed előre, aztán meg nem is hordod. (Ez mindenfajta típusú kesztyűre igaz.)

2013. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi ! a cipő a kobak és a kesztyű még nincs meg csak a gyatya es a lábszárvédő
2013. szept. 2. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is ilyenek vannak már évek óta, kicsit többet lovagolok, de teljesen jól bírják. A decás kesztyűkkel mondjuk mindig megjártam, egyik se bírta 2 hónapnál tovább... Úgyhogy ilyeneket nyugodtan vehetsz! :)

2013. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2013. szept. 2. 20:36
 5/9 anonim ***** válasza:
hát ez a nadrág nálatok nem tudom hogy bírja jól, nálam rettentő szarul bírja, pedig a régi decathlonos cuccok tényleg egész tartósak voltak, de pont ilyen gatyám van és fél év alatt (úgy, hogy nem ezt az egy nadrágot hordom) elkezdett fesleni a varrás a térdfoltnál, illetve kibolyhosodott ott, ahol a lábszárvédő hozzáér... persze ennyiért mit vár az ember, de volt olyan decathlonos gatyám, amit kb 3-4 évig hordtam és akkor is csak egy baja lett, hogy kitágult.
2013. szept. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem rosszak de van 1-2 megjegyzésem.

A nadrágok nem tudom milyenek de nagyon sokan panaszkodnak, hogy a régiek jók voltak. Nekem kettő van és immár negyedik éve használom most kezdenek szakadni. Én áttértem a márkásabbakra de heti pár alkalmas hobbira biztos jók az új decásak is. Én mondjuk napi szinten nyúzom saját ló miatt.

A kobakot nem ajánlom. Oké, hogy elég olcsó de sajnos a decathlonos kobakok nagyon gagyik. Egyszer estem egyben hát jobban járok ha nincs rajtam maradjunk annyiban...Horzeban van a halo rider, az szép is és megfizethető nem nagy kategóriás. Én terepen hordom, nagyon szeretem nem izzad bele a fejem és kényelmes is. 17 ezerbe fájt, de tudod ezt csak egyszer kell beszerezni :)

2013. szept. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok! ugyanilyen cipőt szeretnék venni amilyet linkeltél és azt akartam róla kérdezni akinek van, hogy nem zavar titeket az hogy gumi? nem nehezebb benne a bokádat lenyomva tartani? vagy ebben a csizmában, attól félek hogy nehezebben tudom majd benne a bokámat mozgatni és tartani a vastag gumi anyaga miatt. valakinek van véleménye róla?:) [link]
2013. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a magas gumicsizma volt az első próbálkozásom, nem rossz dolog, főleg ősszel és tavasszal amikor nagy a sár, nyáron viszont rettenet meleg! egyébként is nyáron sztem a sportcipő a legjobb :D, télen pedig hideg, lehetetlen annyi zoknit alávenni, hogy ne fázz benne.. de ahoz nagyon praktikus hogy istállóttrágyázni lovatmosni, és lovagolni is lehet benne, arról nem is beszélve, hogyha terepen egy nagyon tócsán mentek át kisebb lóval nem ázik be, viccesen hangzik de tényleg hasznos!

A másik csizmám bőr, cavallo, de legszivesebben az egyik régi conversemben és az agyon használt gumis chapsemben lovagolok.. szóval nem minden a márkás cucc sztem..


kobakból megéri a drágát venni! az a legfontosabb, nem csak a biztonság, de a kényelem is rengeteget számít! hidd el nem mindegy hogy mi van a fejeden..


nacit azt ki kell próbálni, nem olyan drága, van akinek beválik van akinek nem.. nekem is van 2 nem volt még velük gond, az egyik 2 a másik 1 éves.. bár tény hogy a márkás azért jobban bírja


ezzel a tipusú chapsel nincs tapasztalatom


a kesztyűből viszont ezt ajánlanám: [link] egyszerűen imádom!

2013. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is egy converse szerű tornacipőben lovagolok és meg kell hogy mondjam hogy nagyon kényelmes:D de télen nem lehetek egy vékony tornacipőben ezért cseretnék majd csizmát vagy cipőt venni. nem akarok drágát de azért legyen kényelmes és ne egy szenvedés legyen a lovaglás miatta, ha tud valaki ajánlani valahonnan azt megköszönném:)
2013. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!