Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

A barátnőm csinálta, én eddig csak papíron olvastam, nekem nagyon tetszik, ti mit gondoltok?


http://www.youtube.com/watch?v=tP81Eruu-b0


2013. szept. 5. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szép, bár az öngyilkosság kicsit erős. Engem legalábbis "erősebbé tenne az emberi kegyetlenség és megfogadnám, hogy soha többé ilyet" stb., nem gyengévé, hogy magamat is megöljem.

A sorok néha túl gyorsan váltakoznak.

A verselés tényleg nagyon szép, a végén pedig a név...

2013. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sorok néha gyorsan váltanak, de nagyon jó. Hangot nem tettem rá, így nem tudom, van-e alatta zene. Az öngyilkosság tényleg erős egy picit, de ezt feloldja az utána levő rész, hogy odajön a csikó, és végülis reményteli lesz a lány.
2013. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hátborzongató :) nagyon tetszett. néha vissza kellett pörgetnem, hogy végezzek a sor elolvasásával, de a sztori maga nagyon bejön. gratulálok neki!! :)
2013. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!