Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik lábszárvédő lenne...

Melyik lábszárvédő lenne jobb? Vélemény/tapasztalat róluk? (:

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik lábszárvédő lenne jobb? ugyanannyiba kerülnek, az egyik szellőzős. Van valakinek véleménye/ tapasztalata az ilyen lábszárvédőről? heti 1-2-szer lovagolok 1 órát.Vagy ha tudtok máshonnan jót, nem túl drágán ellinkelnétek?:)

[link]

[link]



2013. szept. 9. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő megfelelő, és egyforma minőségűek. Tényleg ugyanannyit ér a kettő. Mindkettő jó, a decathlonos termékek elég megbízhatóak. Akármelyiket veszed meg a kettő közül, nem fogsz vele rosszul járni.
2013. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy bőr sokkal tartósabb, én jobban is szeretem a bőrt. Használtan olyat is lehet venni normális áron. Ez messze nem örökéletű, barátnőmé 1 évet bírt. Az enyém, ami bőrből van, már 7 éves.
2013. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit csinált a barátnőd, hogy csak 1 évet bírt a lábszárvédője. Rendeltetésszerű használat mellett, ha az ember hobbilovas (akár aktívabb hobbilovas is), legalább egy jó 5-6 évet bír egy ilyen (bár szerintem többet).

Az én bőr lábszárvédőm ellenben 4 év után már nagyon elkezdett felfesleni a varrásoknál, szétszakadozni, a belső oldala nagyon el is kopott. A bőr lábszárvédőmnek gyakorlatilag 4 év volt az élettartama.

2013. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen rendeltetésszerűen használta, heti 2-3 alkalommal. Mondjuk csak félig esett szét. De én inkább egy normálisat vennék :)
2013. szept. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!