Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kinek van tapasztalata problém...

Kinek van tapasztalata problémás ló betörése esetén? Bővebb lent

Figyelt kérdés
Nos egy 6 éves herélt lóról van szó, nyár elején heréltettem ki mert nem bírtam vele ... mintha most könnyebb lenne, nem tudom rá venni ,hogy dolgozzon ... hajtani akarom ... felém fordul emelgeti a fejét és nekem akar jönni .... ha karámon belül vagyok el kezd vágtázni ,hogy eltaposson , ha karámon kívül akkor szétverné a karámot ... legalább a futószárazásig elszeretnék vele jutni tél elejéig , valaki tud segíteni ?

2013. szept. 14. 22:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
kedves*
2013. szept. 19. 12:50
 12/14 anonim ***** válasza:
79%

A ló 6 éves, 1 éves volt amikor kaptad, te akkor voltál kilenc, vagyis most vagy ezek szerint 14. A szüleid tisztában vannak vele, hogy életveszélyben van a gyerekük? És amúgy hagyják?

Sürgősen keress egy hozzáértőt, aki belovagolja neked, legjobb lenne, ha elvinné magához néhány hónapra és hozzád már úgy kerülne vissza a ló, hogy normálisan működik.

Azzal semmi baj, hogy nem lett belovagolva négy évesen, hat éves ló még semmiről nem késett le (van nekem ennél idősebben belovagolt, tökéletesen működő lovam nem is egy) de semmiképp nem gyerek kezébe való egy ilyen ló. Sőt, egyedül, segítség nélkül semmilyen ló se való egy 14 éves gyereknek.

2013. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha élni akarsz, ettől a lótól szabadulj meg, ehhez a lóhoz te nagyon kevés vagy és úgy néz ki, hogy nem is igazán értesz e lókiképzéshez!Ha egyszer megprőbálkozott a támadással,többször is meg fogja próbálni, egészen addig, míg összejön neki!Keress egy hozzáértőt, aki meg tudja oldani a problémát, vagy legalább a lovat látva ötletet tud adni! Ebből a pár sorból csak az derül ki, hogy valamit nagyon rosszúl csinálsz! Ne várd, hogy interneten keresztül valaki tud hasznos segítséget adni a gondjaidra vonatkozóan! Aki mer tanácsot adni, az viszont nagyon nem hozzáértő, és azt a tanácsot nem szabad komolyan venni a saját érdekedben!
2013. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy helyileg merre vagytok?
2014. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!