Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Feles tartás? Segítséég.

Feles tartás? Segítséég.

Figyelt kérdés
A lovardánkba van egy iskolaló,akit nagyon a szívembe zártam, és elég jó kapcsolat alakult ki köztünk. sajnos nem engedhetjük meg magunknak,hogy teljesbe megvegyük, de felesbe mindenképp megszeretném. Havi feles tartása 25.000Ft lenne. 14 éves vagyok,és szerintetek mivel tudnék keresni egy kis pénzt, amit Rá tudnék fordítani? Vagy tudtok sóskúton olyat aki felesbe szeretné tartani a lovát,és 25E alatt? Köszi

2013. szept. 14. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az autós moziba keresnek székfestőt diákmunkára,vagy nyerd meg a fedett pályás ki néz magasabbra kerületi versenyt,ahol pénzdíjazás van.
2013. szept. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Nem fogsz tudni 14 évesen havi 25 rugót megkeresni.

Tudod, milyen lehetőségeid vannak 14 évesen a pénzkeresésre akkor, ha a szüleid nem adnak ennyit?

Én 16 évesen vettem a fejembe ugyanezt. El is mentem diákmunkára, gyárba, valami kartondobozokat ragasztgatni napi 8 órában 300 Ft-os órabérért, iskola mellett, hétvégén. Tudod, mi lett:

-minden időmben dobozokat ragasztgattam egy francos gyárban

-gyakorlatilag semennyi pénzt nem kerestem vele

-nem maradt időm semmire, még tanulni se, lovazni meg főleg nem

-azt hittem, beleőrülök.

Úgyhogy hagytam az egészet a fenébe, elfogadtam, hogy egy tizenévesnek egyetlen reális módja van a lótartásra, és az az, ha a szülei finanszírozzák. Jóval később, már felnőttként vettem magamnak egy lovat, amikor már el tudtam tartani.

2013. szept. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!