Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek, hogy a lábam ne...

Mit tegyek, hogy a lábam ne csússzon bele a kengyelbe?

Figyelt kérdés
Legfőképp tanügetésnél szokott belecsúszni, meg néha vágtánál is.

2013. szept. 23. 15:40
 1/9 ~zsozso~ ***** válasza:
100%
nyomd le a sarkad
2013. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Szkeptikus vagyok, de szerintem egy 35-s méretnél nagyobb láb nem csúszik bele.
2013. szept. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, nagyon tévedsz!

Én is ezzel küszködök, de csak vágtánál, szóval én is kíváncsi vagyok a véleményekre.


Ha lenyomom a sarkam, akkor nem tudom magam normálisan megtartani, és olyan "mindjárt kiesek" érzetem van.

2013. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem jó az ülésetek! Ha lenyomott sarokkal nem érzitek magatokat biztonságban, akkor nagyon komoly ülésproblémák vannak, amit egy kis futószárazással egyébként könnyű orvosolni.

Az is fontos, hogy a kengyelhossz megfelelő legyen, próbáljátok esetleg egy lyukkal rövidebb vagy hosszabb kengyellel, hátha úgy könnyebb. És igen, a sarkat le kell nyomni.

2013. szept. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Pályán tanultam vágtázni futószáron, mikor odaszóltam az edzőnek: "bocsánat, megállhatnánk egy percre? A kengyel töri a térdem..." :D
2013. szept. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lábfej befordít,sarok lenyom. Egy edzőcipőbe könnyebben belecsúszik,mint egy külön kialakított lovascipőben de a lényeg a sarok lenyomása.
2013. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pivekla ***** válasza:
91%

Hol van ilyenkor az edzőtök?

Ott már rég nem csak az üléssel van a probléma ha valaki egy ilyen kérdést gyakorikérdésekre tesz fel, mert nincs ki megválaszolja neki és segítsen a közvetlen közelében...

2013. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 titkos25 válasza:
91%
Nyomd le a sarkad , azt a "mindjárt kiesek a nyeregből" érést pedig próbáld meg azzal javítani, hogy hátradőlsz (lehet egy kicsit jobban mint ahogy kéne ,de ezen majd javíts )
2013. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mankesz ***** válasza:
Vissza futószárra, és kengyel nélküli munka!
2013. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!