Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit vegyek fel versenyre, ha...

Mit vegyek fel versenyre, ha hideg van?

Figyelt kérdés
Egy szál zakóban biztos kockára fogok fagyni. Fekete, vagy fehér kabát elfogadható díjlovas, és díjugró versenyre?
2013. okt. 3. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Esőben elfogadják az esőkabátot, fedeles versenyen, télen pedig lehet dzsekit hordani. Gondolom, ilyenkor már nem kültéri verseny van. Ha mégis, akkor pláne el kellene fogadniuk a kabátot.

Szerintem kérdezz rá nevezéskor, el kell hogy mondják, mit engedélyeznek.

Zakó alá egyébként tudsz fölvenni pulcsit, akkor nem fázol.

2013. okt. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 x) ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg régebben, mikor még versenyeztem, hogy vagy a zakó+ing alá öltöztem (trikó, hosszúujjú és rá a versenying), vagy vittem egy jó meleg pulcsit/kabátot és mihelyt vége volt a körömnek fölvettem. De egyébként egy kicsit elegánsabb fekete kabát is megtesz, szerintem is engedélyezni fogják ilyen hidegben.
2013. okt. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de ugró versenyen szerintem elég sok mindent elfogadnak, én láttam már neonrózsaszín pulcsit is. Persze az a biztos, ha rákérdezel.
2013. okt. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsém volt végül az időjárással, még simán zakóban is melegem volt, annyira sütött a nap. :) Köszönöm az ötleteket azért!
2013. okt. 6. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!