Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovam szeme alatt felszakadt,...

Lovam szeme alatt felszakadt, SOS?

Figyelt kérdés

Ma este láttam, hogy a lovamnak felszakadt a szeme alatti rész [link]

és az a kis bőrdarabka mos ott eláll neki.

megpróbáltam óvatosan lefertőtleníteni egy kis szivacs segítségével. Állatorvost most nem tudok hívni, (kérem szépen, nem menjünk bele a részletekbe) tudok még csinálni vele valamit? Esetleg valami otthon elkészíthető fertőtlenítőszer, ami nem árthat a szemének? Pl a sós vizet olvastam, tud erről valaki valamit? Mennyit, hogyan, jó-e? Be kell neki utána kötni?

És be fog ott gyógyulni neki az a rész? Be fog hegesedni, vagy van rá remény, hogy rendes bőr lesz ott újra?

Aki segít bármilyen tanáccsal is, azt nagyon megköszönöm!



2013. okt. 24. 19:03
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Holnap teszek fel róla képet!
2013. okt. 24. 21:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek valamiféle drága cseppet írt fel a doki. Elég gyorsan rendbe hozta. De sajnos a nevét már nem tudom. Ha nem is tudsz állatorvost hívni, azért legalább hívd fel mit mond rá.
2013. okt. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az ő lovának is ilyesmi volt a baja? Nem tudnád esetleg megkérdezni, mi volt az a szemcsepp?
2013. okt. 25. 17:36
 14/16 A kérdező kommentje:
2013. okt. 25. 19:58
 15/16 anonim ***** válasza:
Tudsz olyan ismerőst, aki forever living termékekkel foglalkozik? Általában minden városban van pár ilyen. Vegyél tőle Aloe First-öt, azzal fújd, néhány nap alatt nyom nélkül elmúlik. Bár elvileg a first-öt nem szokták szembe fújni, nem csinál bajt, ha belekerül. De teheted kis vattapamacsra és azzal áttörölheted, akkor nem is kerül a szemébe. De tényleg nem gond az sem, ha belekerül. Nem láttam még jobb, gyorsabb sebgyógyítót, mint a First, egyszerűen tökéletes, nagyon durva sebeknél is használtam már (állatnál is, embernél is) és eszméletlen gyönyörűen gyógyít mindent. Anyukám kezét szétmarcangolta egy kutya, a dokik se akarták elhinni, hogy gyakorlatilag nyomtalanul gyógyult. Lovak összeverekedtek, csúnya harapások lettek rajtuk, azt is tökéletesen eltüntette.
2013. okt. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm szépen!
2013. okt. 26. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!