Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Barefoot Ride-On Pad?

Barefoot Ride-On Pad?

Figyelt kérdés

Az alábbi patraccal van-e valakinek tapasztalata? Mennyire marketingszöveg a ló hátának kímélése, vagy tényleg jó? Véleményt tapasztalatot egyaránt várok.

[link]



2013. okt. 28. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Így ránézésre semmivel sem hát barátabb mint egy vastagabb alátét bár az igaz, hogy nem a hátát nyomja közvetlenül a heveder + kengyel bár ezen sehol nincs olyan rész ahova tudnál kengyelt rakni, úgy hogy megint ugyan ott vagy bár ha nem kell akkor meg mindegy. Bár szerintem az a nylon kapaszkodó meg felrántó szíj nem hosszú életűek ha nem is kapaszkodsz azért a hevedert meg kell húzni. Ez a patrac egy kényes kérdés melyik jó melyik nem, én biztos hogy csináltatnék.
2013. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Parasztvakítás, én egy lyukas garast nem adnék érte.
2013. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlárazot sz.r. Nekem annó 30 ezerért csináltak gyapjúból patracot, és a gyapjúnak arany ára van, kizárt, hogy ez ennyit érjen.
2013. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!