Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek ezekről? (...

Mi a véleményetek ezekről? ( pálca, kengyel)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2013. nov. 2. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
minőségileg nem lehet valami jó ha ennyi az ára..
2013. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Valletta ***** válasza:
Műanyag kengyelt biztos nem használnék, a pálcára meg nagyon érzékeny vagyok, nem is lehet úgy megfelelőt vásárolni, hogy az ember ne próbálná ki a rugalmasságát, a súlypontját. Ha rossz a pálca, túl merev vagy - ahogy általában - túl puha, késik, nem hogy nem javítja, de rontja a kommunikációt a ló és a lovas között, mert nem lehet vele pontos segítséget adni.
2013. nov. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én öszintén egyiket sem venném meg a decatloni pálcák pocsékak ha ólcsobban szeretnél pálcát nézni néz körül a Nagy lovas kft nél ott vannak egész jó árban lévő pálcák :) én nem vennék müanyag kengyelt a hosszabb távra akkarsz akkor egy fém kengyel sokkal jobb :)
2013. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pálcát semmiképpen se vedd meg... Nekem is műanyag kengyelem van lassan 3 éve én szeretem, de szerintem ne decathlonból vásárolj, mert nem minőségi cuccok hamar tönkre mennek...
2013. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gubi2014 válasza:
Nekem a pálca hamar szétjött.. (használva is volt..:) ) A kengyel szerintem nagyon jó! Kényelmes, és ha kengyel nélkülizel nem annyira üti a lábad, persze fölis tudod rakni, a nyereg elé! :)
2013. nov. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!