Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek szár mögött van a...

Szerintetek szár mögött van a ló, vagy helyesen támaszkodik?

Figyelt kérdés

A tulaj szerint teljesen elengedett és laza a ló.Szerintem szár mögött megy...

[link]


2013. nov. 3. 17:45
 1/9 piriiiiii ***** válasza:

Szár mögött megy, és bár elég ratyi kép, van ott kikötőszár is, nem? Na az a laza ott, ha jól látom... ergo, semmi értelme, hogy ott legyen. Ha az laza, akkor ja, eléggé szár mögött megy.

Amúgy meg, fogalmam sincs, ki ül a lovon, Te, vagy más, de annyit meghagynék, hogyha nem "elengedett és laza" a ló, akkor az többnyire a lovas, vagy a tulajdonos hibája, nem a lóé!

2013. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól látom, akkor segédszár van a lovon. Ezzel így azt sikerült elérni, hogy a lovas a segédszárral behúzta a ló fejét a szügyéhez, és a ló egyáltalán nem támaszkodik helyesen. Ráadásul megnézném mi lenne, ha lekerülne a segédszár. A ló feje valószínüleg az eget pásztázná, ezért is mondják, hogy a segédszár hamis támaszkodást biztosít. Elhiszi a lovas, hogy most így minden szép és jó, de a lónak segédszár nélkül kell tudnia támaszkodni. De mint említettem, ezen a képen a ló nem támaszkodik helyesen.
2013. nov. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig a csaj váltig állította,h jól megy a lova...Én is néha használok segédszárat a csikómhoz,de tud rendesen támaszkodni ha kell :)
2013. nov. 3. 18:52
 4/9 Valletta ***** válasza:
100%
Én úgy látom, hogy veiroterrel húzza be a fejét a szerencsétlennek. Mivel a szár feszes, ránézésre nincs szár mögött (még ha vonal mögött is van bőven), az érzést meg, amit nyújt hogy ha kiengedi, vagyis hogy szárhoz lép-e a ló vagy bebújva marad, nem tudjuk. Mindenesetre ennél jobban már be se tudná húzni a fejét... Ha ő erre büszke, csak gratulálni tudok, azért kérdezd majd meg tőle, hogy tudja-e, mi az a hamis krágli...
2013. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen tudja,de szerinte ez így jó és mindenki más hülye...
2013. nov. 3. 19:00
 6/9 Valletta ***** válasza:
Észt nem lehet adni...
2013. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vallettánál a pont.... Kíváncsi lennék a lóra élőben, veiroter nélkül...
2013. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gabkával és Vallettával értek egyet. Fájdalmas látványt nyújt a ló, semmi elengedettség nincs benne :(
2013. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek néhány hozzászólóval! A sedédszár tipikus használni nem tudása, a ló feje be van tépve, ugyanakkor a ló csak vánszorog, semmi utánhajtás! Nekem fáj a látvány nem a képtechnikára gondolok! Ez díjlovagló négyszögbe egy 20%-os teljesítmény!
2013. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!