Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Úgytudom Debrecenben a Sámsoni...

Úgytudom Debrecenben a Sámsoni úton van egy lovarda. Mi a neve?

Figyelt kérdés

2013. nov. 4. 09:07
 1/5 anonim válasza:
Hát én nem tudok róla.
2013. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy, a Salakos utcánál kell lekanyarodni, fogalmam nincs, mi a neve, legutóbb, mikor arra jártam, fedeles is épült hozzá, bár állítólag akkor csak a teteje volt meg (oldalak minek). Egy ideje nem vagyok otthonos Debrecenben, így passzolom a jelenlegi helyzetet, de utoljára az még elég zárt képződmény volt, idegeneket nem nagyon, vagy csak fenntartásokkal engedtek be, de meg lehet próbálni.
2013. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott laktam a Sámsonin, a lovarda neve szó szerint az, hogy LOvarda, és koncerteket szoktak ott adni.
2013. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah és nem a sámsonin van hanem a Kassain, de valamiért mindenki azt mondja, hogy ott van:) lehet mert párhuzamos a két út
2013. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó nem arra gondol, amire a kérdező... A Kassain lévő Lovarda egy szórakozási célokat szolgáló vendéglátóipari egység, a kérdező meg egy olyan helyre gondolt, ami nem X évvel ez előtt, de még ma is lovardaként funkcionál. Az pedig létezik, a Salakos utcán, a Sámsoni úton kifelé haladva a városból...
2013. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!