Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ti mivel lyukasszátok a...

Ti mivel lyukasszátok a szerszámokat? Melyik bőrlyukasztó a legjobb, a forgó fejes vagy amit kalapáccsal kell beütni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen mindegy, én mindkettőt használom nincs különbség. :)

Max annyi, hogy a forgófejesnek nem tudod olyan könnyen szanaszét hagyni a darabjait. :D

2013. nov. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Forgófejes jobb.
2013. nov. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is a forgó fejesre szavazok, de csak ha jó minőségű és nem hullik szét a kezedben 5 lyuk után. a legfőbb előnye hogy bárhol használhatod, nem úgy mint a kalapácsosat, hogy keresned kell egy megfelelő vízszintes helyet, amin lehetőleg nem baj ha azon is lyukakat hagysz.
2013. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is a forgófejesre szavazok, de nem a Tesco-s hulladékra, hanem a komolyra. Én egészen pontosan ezt használom:

[link]

2013. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A forgófejes jobb. Bár én speciel a svájci bicskában található bőrlyukasztót használom, az is remek darab. Mondjuk ez igazi svájci bicska, nem teszkós kamu.
2013. nov. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van svájci bicskám, nézegettem, de nem nagyon jöttem rá, hogy melyik a bőrlyukasztó része. Melyik az és hogy kell használni?
2013. nov. 6. 16:25
 7/10 anonim ***** válasza:
nálam mindegyik használatba van nem is volt drága de kitűnően bírják
2013. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az a hosszúkás, egyenes kis pecek a bőrlyukasztó, ott a dugóhúzó mellett, és úgy kell használni, hogy leteszed a bőrt valamilyen sima felületre, és manuálisan, az eszközt kismértékben körkörösen mozgatva átlyukasztod.

2013. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nehéz olyan forgófejest venni, aminek nem a serbliből sajtolt nyele rogyik össze a helyett, hogy lyukasztana.

Nekem legutóbb a dabasi vásáron sikerült nagy nehezen jót vennem egy ukrán árustól, de még ő is 1500-öt kért érte. De az még egyelőre bírja a strapát.

2013. nov. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tuber Frontale válasza:
Amíg nem láttam a kategóriát, teljesen azt hittem, hogy itt valami férfi intimpiercingről van szó...
2013. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!