Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sörényfésűt vagy kefét használ...

Sörényfésűt vagy kefét használtok? Melyik a jó minőség?

Figyelt kérdés
2013. nov. 7. 18:55
 1/4 x) ***** válasza:
Én kérlek szépen sarki kisboltban pár forintért vásárolt sima fésűt használok. Előtte átmegyek rajta egyszerű lókefével, hogy azért mégse tépjem meg szegényt, aztán fésű. Nem hiszem, hogy ebben annyira nagyon a minőségre kellene törekedni meg nagyon speciális dolgokra költeni, mert fölösleges pénzkidobás. 100 Ft-ból meg lehet oldani. :)
2013. nov. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmit használok, csak nem Oster, már hiányzik pár foga:

[link]


barátnőm sima emberi hajkefét használ.

fésűvel a farkát azért kifésülni eltarthat egy darabig...

2013. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom, az olcsóbbakból már jópárat elfogyasztottam, mire rászántam magamat erre. Nem húzós annyira az ára, nem tépi a sörényt és bírja, én ezzel fésülöm a farkát is, max 10 perc a sörénnyel együtt.

B.

2013. nov. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én konkrétan a gyökérkefét használom, az is széppé teszi, de nem is tépi ki a fél sörényét. Versenyre nem járok, így nagyon nem is fontos, hogy szőrszálanként ki legyen fésülve.
2013. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!