Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mennyi esélyem van rá, hogy...

Mennyi esélyem van rá, hogy versenyszerűen megtanuljak lovagolni? (díjugratás)

Figyelt kérdés

Kiskorom óta a lovak szerelmese vagyok,akkor lovagoltam is, de sajnos azóta eltelt kb. 9 év. Az anyagiak miatt hagytam ki ennyi időt. Ha elkezdeném, az alapoktól kellene mindent megtanulnom és sajnos az sem most lenne mert, először el szeretném végezni az egyetemet és munkát szeretnék találni, hogy legyen miből finanszírozni az oktatást.


19/L



2013. nov. 9. 15:24
 1/8 blankica válasza:
van rá esélled !! A lovaglást soha nem késő elkezdeni!
2013. nov. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
ha most 25 körül vagy, és újra meg kéne tanulnod lovagolni, és ugratni (sacc összesen 7 év, mire lovagolni ugratni, rajtengedéjt szerezni, megtanulsz)egyetem (nem tudom mennyi idő, 2 év?) munkakeresés (6 hónap) és ha közben társadra találnál (az ellenkező nemből barátra), még az is, közös élet, stresszek, számlák... benzin stb... nem tudom, még ha gyereket bevállalnál... 40 éves vagy 38-36 éves körül végeznél!
2013. nov. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Oda írta, hogy 19. :)
2013. nov. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
rajtengedéJ ez vitte a mai napra a pálmát:) ennél már csak a ralytengedéj lenne jobb:D
2013. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébiránt én 28 évesen most kezdtem újra, nem verseny célzattal csak hobbilovasként. 14 évesen én is lovagoltam sufni szinten, de a könnyű ügetés, vadászvágta ment. Azt hittem mostanra mindent elfelejtettem, az edzőm viszont azt mondta minden megmaradt, csak az izmaim satnyák még, mert ezeket semmi másra nem használom lovagláson kívül, de majd megedződik:) Első alkalommal 3/4 órát bírtam a lovon, mikor leszálltam majdnem összeestem, pedig nem vagyok egy fika csávó... Én is fősuli, meló, családalapítás után kezdtem újra, tehát csak biztatni tudlak. Sok sikert.
2013. nov. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed!:)Ez nem korhoz kötött sportág,hisz nem ritka,hogy 50 évesen is világ bajnokságra,olimpiára készülnek a versenyzők,és sikeresen veszik az akadályokat.:)
2013. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!! :)
2013. nov. 10. 12:25
 8/8 rintintin22 válasza:
Legyen pénzed utána nincs akadály(sajnos)
2013. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!