Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fjord vagy Haflingi?

Fjord vagy Haflingi?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk egy pónit venni. Fjord és a Haflingi közül egyszerűen nem tudunk választani, és csak ők jöhetnek szóba. :D Ő inkább Fjordot én inkább Haflingit szeretnék.:) Ezért úgy döntöttünk hogya amelyik ló a legtöbb szavazatot kapja olyan lovunk lessz. Légyszii a választásotokat indokoljátok is. :) Kösziii. :*
2013. nov. 11. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Haflingit.:)
2013. nov. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 hanna20011102 válasza:
Fjord! nagyobb a bíró ereje :D
2013. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem Fjord. Nálunk van a lovardában, és nagyon aranyosak! :D a gyerekek is imádják őket, de a haflingik néha sunyik,és önfejűek. És igen, a fjordok sokkal strapabíróbbak.. :)
2013. nov. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Rekkka111 ***** válasza:
xd ford vagy haflingi viselkedés nem fajtatol fug egyepket mind keto nagyon jo de a haflingikbol hamarabb talalsz nagyobbat olyan 140~160 ford 135 ritkan 145 lehet hogy van nagyobb de az en hafligim ketszer nagyobb kitartobb mint a fjordom
2013. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Rekkka111 ***** válasza:
Szeritem ne vegyetek keten egy lovat mert amikor neked kell akkor nalla lesz ha menetek turazni akkor nem mehetek egy loval keten es ha eladnatok valami miadt es a masik nem akarja .... NEM A LO VETEL DRAGA hanem a tartas ... De ti tugyatok jobb ha sajat lovatok van mert nem kell osztozkodni es akkar mien kitarto egy miden godolom mitketen mas stiusu lovasok vagytok es ossze zavarodik....
2013. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Rekkka111 ***** válasza:
De lehet jo is a vege
2013. nov. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor szerintem a barátnőd győzött a Fjord kislóval, mert a Haflingik elég makacsak és önfejűek tudnak lenni, még ha erősen képzettek is, tőkeszelidek. (Tapasztalat van! Például a táborban X ló mindig csipkedte az előtte lévő ló farát stb.)

2013. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

De közös lovat ne vegyetek, amúgy meg a Haflingi drága. Például ha ki akartok menni egy mezőre lovagolni akkor nem hinném hogy ketten ülnlézek rajta.

2013. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :) De meg mindig nem dontottunk. es amugy a turazassal nem lenne baj... barmikor eltudunk vinni a lovardankbol egy iskolalovat, akin eppen nem lovagolnak :) Barinommel mar megbeszeltuk ezt a dolgot, mindent eltervesztunk... ja amugymeg ha pont nincs szabad iskolalo, akkormeg van bicikli :DDD

De az osszezavarodassal nem ertek eggyet... Az iskolalovakon is tobben lovagolnak nap mint nap, megsem zavarodnak ossze :)

2013. dec. 5. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!