Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gyereknek haflingi, hucul...

Gyereknek haflingi, hucul vagy fjord? Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 11:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
Fjord: A fjord egy sziklafalakkal, hegyekkel övezett, a szárazföldbe mélyen benyúló tengeröböl, amely egy gleccservájta teknővölgy tenger által való elárasztásával keletkezett.
2011. szept. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
én haflingit mondanám,bár a fjord kitartó és nem kell neki sok törődés,mert szívós,huculokról csak rosszat hallottam,bár a haflingi elég makacs tud lenni
2011. szept. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

FJORD<3


a hucul is jó választás, amit előző írt az nagy butaság:)

2011. szept. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Első válaszoló: ha nem értesz a lovakhoz, ne írj ebbe a témába.

Mind a három fajta elég makacs és a tisztavérűek elég drágák. Egy sodrott vagy egy haflingi/hucul/fjord jellegű (nem tisztavérű) lenne inkább jó, mert általában ezek kezesebbek.

2011. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Az első válaszoló igazán humoros!
2011. szept. 25. 16:14
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

Én lovagoltam már mindhárom fajta néhány képviselőin, a hafikat csak távolról szeretem, bár ez valószínűleg inkább az egyének nevelése miatt van.

A fjordok tudnak makacsok is lenni, vigyázni kell h ne nőjön a gyerkőc fejére, de egyébként jófejek :)

A huculok amiken ültem, egyik se volt egyszerű eset, de nekem bejöttek.


Én mondjuk a háromból talán a fjordot ajánlanám elsőként :)

2011. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én a haflingit ajánlanám.:))

A huculokról én is azt hallottam/tapasztaltam h kissé nehéz esetek, szal nem nagyon gyerekek kezébe valók.

2011. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én huculokat lovagoltam sokáig! Imádtam őket! Egy jól betanított, nem elkényeztetett hucul tökéletes. Biztos lábaik vannak, garantálom, hogy nem esik el a gyerek alatt.
2011. szept. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Én egy Hafin tanultam meg lovagolni 16 éves vagyok imádom a kis drágát nagyon nyugodtak. És igazán gyerekeknek való kis tündérek.
2011. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hucul lesz a jó választás. :)

Nekem is volt, mindent megengedett az unokatestvéreim nyúzták szinte felmásztak a farkán stb. Tűrte és engedelmeskedett mindig. A család kedvence volt, sajnos egy végzetes baleset áldozata lett. nagyon megsirattuk.:(

2011. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!