Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Vajon miért ilyen olcsó?

Vajon miért ilyen olcsó?

Figyelt kérdés
[link] 300.000 ft-ért nem olcsó kicsit? Szerintem többet ér, esetleg valami betegsége lehet?

2013. nov. 15. 14:01
 1/6 Sára2000 ***** válasza:
gyanítom azért mert nem tisztavérű és lassan túl van a fénykorán, vagy lehet volt valamilyen sérülése. szerintem az is egy ok hogy sürgősen akaják eladni
2013. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ott írja: kihasználatlansága miatt eladó.

Nincs aki foglalkozzon vele. 300.000 Ft.ért szerintem is olcsó de sürgősen el akarják adni. Bár nagyon szép ló.

2013. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kupecnél van. Békés megye tele van (jellemzően roma) kupecekkel. Ki tudja, hogy tényleg ezt a lovat kapod-e, vagy egy másikat, amire rásütötték ennek az azonosítóját, hamis papírokkal? Illetve az is lehet, hogy a ló régebben tényleg így nézett ki, eredményesen versenyzett, de kupeckézre került, és most csontsoványan, ínszalagszakadással, férgesen próbálnak rajta túladni. De az is lehet, hogy rendes a kupec, és tényleg ehhez a lóhoz lehet ilyen olcsón hozzájutni, bár sajnos itthon manapság nem ez a jellemző.
2013. nov. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Huhú, egy pár házzal arrébb néztem ugyan abban az utcában én is pár hónapja lovakat...Nem sok pozitív dolgot tudnék írni.

Megálltunk a lószállítóval a benzinkúton, rögtön elleptek minket(persze magyarokat nem láttál). Ilyen olyan arab milliós ménjeik vannak, de nekem most fél áron oda adja. Mondtam, hogy van kiszemelt ló, csak pihenünk.

Fél perc múlva jön a következő banda (szó szerint), hogy hallják leszóltam az arab lovaikat, de nem baj, mert ő olcsón ad nekem bármilyen lovat...De jó az ilyennek, hogy bármilyen lovat elő tud húzni a kalapjából. :)

Alig lehetett lerázni őket...Szinte már beléd akarják tukmálni, hogy te vagy a rossz ember, amiért a pompás lovaikat vissza utasítod.

2013. nov. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínű valami nem stimmel vele.... A képeken ugyan jól néz ki,de kitudja hány éves képek már azok.
2013. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így már érthető :)
2013. nov. 17. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!