Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hétvégén 7500ft lesz az autós...

Hétvégén 7500ft lesz az autós gyerekülés az auchanban (befix nania,15-36kg-ig). Vajon jó lehet, vagy gyanúsan olcsó?

Figyelt kérdés

Nem ismerem ezt a márkát,de elég jó ez az ár...

Amúgy 2 évesemet már beültethetem ilyenbe, ha ruhástól 15 kg?


2012. szept. 24. 21:37
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

Ez a leg gagyibb kategóriás ülés. Menj el, nézd meg, és előtte nézz meg egy baba boltban egy maxi cosit, vagy csak egy 20.000 forintos Fisher price ülést, és meglátod a különbséget.

A hát támlája lötyög, nem dönthető, kibújik belőle könnyen a gyerek, lehet magasságra is kicsi még bele a gyermeked, el sem éri a feje a fejtámlát. Ezek 4 éves gyermeknek, való ülések.

2012. szept. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
70%

2 évesnek még nagy lesz, az igaz.


Tudod, 1. válaszoló, van akinek még éppen 20.000 forintja sincs, és úgymond kénytelen beérni az olcsóbbal. Igaz, ilyenkor jön az, hogy nem is szabadott volna gyereket vállalni a semmire :).

Bocs, ha gonosz voltam, de olvass már el néhány tesztet, meg fogsz lepődni hol találod a Nania üléseket.

2012. szept. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

nekem semmi bajom a Naniával

eddig 3 gyereket szolgált ki a hordózó :-)

és még teljesen jó

ülés emelőben is az volt mikor még kellet


szerintem vedd meg nem tudnak többet a márkásak sem max árban

2012. szept. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
32%

nania ülést soha nem vennék, még ha fizetnének érte sem!

nem gyanúsan olcsó az ára, azért ennyi mert töréspróbát sem csináltak erre annyira sz@r!


félreértés ne essék, a nania márkát imádom, a babakocsijuk a legnagyobb találmány volt mikor a fiam baba volt (akkor még csak neki volt hordozóhoz csatlakoztatható), de ülést nem szabad megvenni.


amúgy 2 évest bele se tehetsz, ez már nagyobb kategória, olyan 4-5 éves kortól lesz jó mert ehhez már az autó saját öve kell majd, nagy gyerekeknek való, de pont ezért ez a kategória már egyébként se drága 20.000.-ért már jó törésteszteset lehet kapni!

2012. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
19%
Szerinted?!A kutyámat nem kötném bele.A gyereknek pedig nem ruhástul kell 15 kilónak lennie,hanem önmagában.Ne haragudj,de duplán veszélyeztetnéd a gyereket.Azért ennyire ne spórolj...
2012. szept. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
81%

Első meg utolsó azért picit visszavehetne az arcából...

Szerencsétlen kérdező feltett egy kérdést, írta, hogy nem ismeri, nem ért hozzá, miért kell ilyen stílusban válaszolni?

Én sem ismerem ezt a márkát, és ha valaki leírja, hogy nem jó, ne vegyek, mert ezért, meg azért, az bőven elég...

Mi kaptunk egy ülést ismerőstől, mert ott már kinőtte a gyerek, azt a márkát sem ismerem, de nem hiszem, hogy minőségi darab, ellenben sajnos nekünk se lenne 20.000 ft, hogy vegyünk egyet, így örülünk, hogy ez van egyáltalán.

2012. szept. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
29%

na jó azért ne hápogjunk már ezen, hogy 7500.- vagy 20.000.-

itt nem a 8. legó szettről, meg a 3. tricikliről meg a nem tudom milyen hülyeségről beszélünk, ez igen is nagyon fontos dolog, hogy legyen egy legalább minimális biztonságos ülés az autóban ami ugye olyan 20.000.-nál kezdődik, vagy nem ültetem bele a gyereket az autóba, pár hét buszozás után a megspórolt benzin pénzből megvan a 12.500Ft különbözet és meg lehet venni azt az ülést ami egy esetleges koccanásnál az életét menti meg!!!

2012. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
Tudod,a véleményem az,hogy a gyerekem biztonsága,és élete simán megér akármennyi pénzt.És ha azt veszem,hogy a 15-36 kilóig használható ülés hosszú évekig jó,akkor fillérekről beszélgetünk.És valóban,sokaknak nincs tömve a pénztárcájuk,de erre a dologra lehet készülni már jóval előbb(akár úgy is,hogy havonta eltesz 1000 ft-ot,mondjuk a gyerkőc születésétől,így mire szüksége lesz rá,egy igen jó tesztekkel rendelkező ülésbe tud beruházni).
2012. szept. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

7. ha pár hétig buszoztatsz mondjuk gyereket is, hogy drágább ülést vegyél, akkor az a biztonság szempontjából nem ellentmondás ? :)


A kérdezőnek mondom még egyszer, 2 évesnek még nem ez a fajta való. De egyébként a célnak megfelelne. Ha akkora lenne az ütközés, bizony nem a sok tízezren múlik, hogy milyen csillivilli méregdrága ülésben vágnak ki a kamion alól. Elnézést, hogy morbid voltam.

2012. szept. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%
"pár hét buszozás után a megspórolt benzin pénzből megvan a 12.500Ft különbözet" Azért azt megnézném... Buszjeggyel közlekedni sokszor drágább, mint kocsival.
2012. szept. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!