Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Eltudná valaki magyarázni,...

Eltudná valaki magyarázni, hogy hogy tudom lefektetni a lovamat? Illetve hogy tudom megtanítani arra, hogy ha szeretném, akkor két lábra álljon!?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 11:55
 1/3 x) ***** válasza:
Egyedül semmiképpen nem szabad ilyenekkel próbálkozni, csak szakértő segítségével, mert rengeteg rossz szokás alakulhat ki, ha nem tudja az ember, mit csinál. Kérj meg valakit, aki már sok ilyen trükköt tanított be (pl egy csikós). Bár szerintem az ágaskodás a lehető leghaszontalanabb dolog amit egy lónak taníthatsz.
2013. nov. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha esetleg nem csikós vagy és bemutatózni járnál akkor teljesen felesleges.

Van egy ismerosöm, az o lova korábban egy csikós ló volt, mára kiöregedett és egyébként se használnák ilyesmire. Ha bármi féle felvonulás van és a lovasa rosszul ér hozzá az oldalához (ami gyakran elofordul, mert a srác nem ül olyan biztosan a nyeregben), akkor a ló fogja magát és hanyatt vágja magát, mert ugye így lett korábban betanítva..de ez csak egy példa.

2013. nov. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Angol nyelvű ugyan, de remélem segít valamennyit https://www.youtube.com/watch?v=y3Hy7x5cQOU
2013. nov. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!