Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek a haflingik...

Szerintetek a haflingik alkalmasak kezdőknek, vagy vannak náluk alkalmasabb lovak?

Figyelt kérdés
úgy értem, azt leszámítva, hogy vannak belovagolva, hanem hogy a vérmérséklete....
2013. nov. 26. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát , nem túl okos lovak de ha ügyesen bevannak törve jók ! Én inkább egy másik fajtára ülnék...
2013. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
unom már, miért általánosítotok fajtára-.-????
2013. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem fajtafüggő, hanem egyedfüggő. Egyébiránt, ha veszprém megyei vagy, menj el Mihályfára, ott tartanak haflingieket és kérdezheted róluk azokat, akik naponta dolgoztatnak velük. Biztosan jobban tudnak róluk mesélni, mint én.
2013. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fizikai tekintetben a Haflingi akár lovasterápiára/kisgyerekek lovagoltatására is alkalmas lehet a széles háta és marmagassága miatt, azonban ehhez nagyon ki kell fogni az egyedet! Ahogy előttem írták, menj el egy tenyésztőhöz, ott biztosan tudnak mondani olyan hafit is, aki tökéletesen alkalmas és olyat is, aki a vérmérséklete miatt abszolút nem való erre a célra.
2013. nov. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TündésMia válasza:
Szia! Nekem egy haflingi csikóm van, és tökéletesen elégedett vagyok vele, ahogy már mondták lovasterápiára is alkalmas, és később én is erre szeretném majd használni, ha lesz rá lehetőség, ha kezdő vagy és szeretnél egy viszonylag nyugodt de mégsem lomha lovat, szerintem nem fogsz csalódni. Bárhogy döntesz sok sikert kívánok:)
2013. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!