Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 5 éves kislánynak Shetlandi póni?

5 éves kislánynak Shetlandi póni?

Figyelt kérdés
A féltestvérem decemberben kap egy shetlandi csődör pónit. Nekem egy furioso csődöröm van bértartásban egy jó szakértelmű ismerősömnél ahova a póni is kerül. Többek között ezért nem izgulok annyira rosszra fordul-e a póni és a lány sorsa. A családból egyedül én vagyok lovas, a többiek nem értenek hozzájuk, főleg nem a pónikhoz, megmondom őszintén, a pónikhoz én sem konyítok, egy-két welsh-el volt dolgom, ezért tettem fel a kérdést, hogy Ti helyesnek látjátok-e, vagy ami az én ötletem, ameddig a lány fel nem nő annyira hogy felelősségtudata legyen, addig édesanyámé legyen a póni. Szerintem hiába egy nyugodt csődör, egy 5 éves kislányt elvisz mint a huzat ha gondol egyet.

2013. dec. 2. 14:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nos én is 5 évesen kezdtem anno és szerintem én meglátásom szerint csődört ne . A csődör nem jó .
2014. febr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ha a lovardában - ahol a lovadat tartod - van egy póni, akkor azzal simán ellesz :)


5 éves korom körül jártunk lovagolni egy Csini nevű pónin (én ültem rajta, egy csaj vezette) és évekig abban a tudatban voltam, hogy ő a mi pónink volt :D


Akkoriban én is csak egy kicsit bolondultam a lovakért, egyszer volt egy alkalom hogy valamiért elkezdtem sírni a lovon, anyukámnak le kellett vennie.

Számíts erre a húgodnál is, lehet hogy egyszer elege lesz a póniból, vagy valami rossz emlék kötődik hozzá (megijed egy felszálló madártól, esetleg csak simán megbotlik) és hetekig felé se néz.

2016. máj. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!