Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez milyen fajat nyereg? Tobbi...

Ez milyen fajat nyereg? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lejjeb van az a fehér szorrel bevontra gondoltam annak mi a neve?És hol lehet kapni?Fríz lóra jó lenne?


[link]



2013. dec. 2. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez valami magyar nyereg féleség lehet. Szerintem ezt úgy csináltatják.
2013. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondotlam,de szeretnék máshol i srákeresni,és név híján nem nagyon tudok.
2013. dec. 2. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyar nyereg, Ópusztaszeren csinálják. Ültem ilyenben, nagyon kényelmes, mivel lehet csináltatni lóra, biztosan jó lesz a lovadra, frízre szerintem kifejezetten jó, mert jobban tart, amim az ő kényelmetlen mozgásuknál nem mindegy. Mondjuk úgy tudom, nem egy olcsó cucc, de én egészen beleszerettem mióta kipróbáltam (igaz, én arabon ültem ilyenben) és ha egyszer lesz helyem még egy nyeregnek a nyergesben, veszek is:D
2013. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az a neve, hogy "cseppentő nyereg", lóra csinálják, frízre is biztos jó, én ültem benne és nem voltam elájulva, hosszú távra kényelmes, de idomításhoz pl. nem alkalmas szerintem. és igen drága újonnan. (úgy tudom 250-300.000 ft körül van)
2013. dec. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jellegű nyerget szeretnél nézd meg a Karahun nyergeket:

[link]

Ezeket is egyedileg kimondottan a lovadra szabják és valamivel olcsóbb is. Valamint szerintem nagyon mutatós. Persze, ha nem szeretnél egyáltalán hagyományőrző vonalon mozogni, akkor nem lesz jó:)

2013. dec. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a válaszokat mindegyik nagyon hasznos volt.Utolso hozzászolo koszonom h elkuldted de ennyire nem szeretnék hagyományos vonalon menni csupán egy kényelmes nyerget keresek ami szép is,mint ez,mert csak hobbyra meg turázni hazsnálnám.Johetnek még válaszokj

Csak opusztaszeren lehet ilyet kapni?

2013. dec. 3. 07:04
 8/8 anonim ***** válasza:

ha újat szeretnél azt csak Ópusztaszeren csinálnak, de néha árulnak használtan a neten, csak az persze egyáltalán nem biztos, hogy jó lesz a frízedre.


egy alacsony marú, széles hátú lóra pedig nagyon jó túra nyergeket is találhatsz, ami azért sokkal inkább hasonlít a sima angol nyergekhez!

nekem ezzel a cseppentő félével az a bajom, hogy nem lehet normálisan tisztítani, a javítása is macerás, hiszen nyilván Ópusztaszeren javítják és túl távol vagy a lótól, ami egy túrán lehet, hogy oké, de ha csak ezt használod, akkor egy életre eltávolodsz a lovadtól egy tenyérnyire... :)

2013. dec. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!