Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fogatot szeretnék tanulni...

Fogatot szeretnék tanulni hajtani, Pest megyében? De hol?

Figyelt kérdés
Versenyszerűen lovagolok, de szeretnék alap szinten fogatot hajtani is. Tényleg csak az alapok érdekelnének (fogat felszerelése, lovak befogása, irányitása, fogatló képzése). Hol tudok ilyet tanulni Pest megyében (hozzáértő embertől, mert a város széli romák is hajtanak fogatot, de azért megse ezt a szintet szeretném megtanulni, ha értitek.) Valami tapasztalat esetleg? :)
2013. dec. 4. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Pest megye azért elég nagy. :) De Lázáréknál próbálkoznék a helyedben.
2013. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vecsés, Dobrovitz Lovasfarm
2013. dec. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék azért europa legjobbjaihoz menni, mert nekem tényleg csak egy alap szint kéne, és gondolom árban nem lenne túl barátságos :D szóval nekem sokkal egyszerűbb hely is tökéletes, ahol azért megfelelő tudással rendelkező ember tanit.
2013. dec. 5. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, Dobrovitzéknál a bértartás is baráti áron van, szóval lehet hogy a hajtás is. Szerintem egy kérdést megér, mert nagyon jók a lovai, és baromi jól tanít, ahogy látom, mikor foglalkozik valamelyik tanítványával :)
2013. dec. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapest, Monte Vigo Lovasiskola:) Oda nézz ben, úgy emlékszem ott van ilyen:)
2013. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!