Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Az angol telivérek fejformáját...

Az angol telivérek fejformáját hogy hívják? Milyen a sütésük?

Figyelt kérdés
A lovardában van egy angol telivér, nekem olyan félkosnak tûnik a feje, de lehet hogy hülyeséget írtam.
2013. dec. 9. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A telivéreknek nem félkos fejük van, bár néha-néha előfordul. Általában egyenes az orrhátuk, de láttam már olyat, aminek inkább csukafeje volt. A sütésük a szárnyas lófej.
2013. dec. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon tipikus egyenes, száraz fejük van, sokszor csak a ló fejét látva meg lehet mondani, hogy telivér. Ettől persze még annak az adott lónak lehet más formájú, főleg a méneknek lehet burkoltabb a feje. A sütése ilyen: [link]
2013. dec. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
egyszer sütöttünk telivércsikót, finom volt, jól átsült.
2013. dec. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

elsô 2 köszönöm a választ, mentek a zöld kezek.

utolsó: a humor kategóriába legyél ilyen rohadtul vicces-.-"

2013. dec. 9. 14:06
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Tényleg megsütöttük. Nem tudott felállni, roki volt. Hát mit csináljunk vele? A mélyhűtőbe nem fért bele... hát megsütöttük, és megvendégeltük a lovarda összes törzsvendégét. Iszonyat fincsi volt.
2013. dec. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Menjél már a p*csába hülye barom! Ha nem értesz a lovakhoz mi a szart keresel a lovak kategóriába???? -.-"
2013. dec. 9. 21:24
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Miből gondolod, hogy nem értek a lovakhoz? Azért mert takarékos vagyok, és nem dobok a dögkútba egy csomó friss, zsenge pacihusit, hogy utána a közértből pénzért vegyek ebédre valót? Te valami pesti liba lehetsz... itt vidéken másképp mennek a dolgok, mi saját kezünkkel gyilkolásszuk le a háziállatainkat, megfőzzük, és megesszük őket. A tyúkocskát is, a malackát is, a kecskét is, és az életképtelen kiscsikót is.
2013. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"te valami pesti liba lehetsz" ezt beszoptad, vidéken lakom :P

felôlem aztán felnyársalhatod az egész ménesedet is, ha falun így szokás (-.-") de ez ROHADTUL NEM TARTOZIK A KÉRDÉSEMHEZ!!!

2013. dec. 10. 11:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát dehogynem, hiszen éppen te kérdezted, hogy milyen a sütésük? Fincsi. Kakukkfűvel és majorannával.
2013. dec. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Menjél mááár... fárasztó vagy. :D
2013. dec. 11. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!