Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nektek melyik tetszik?

Babszi04 kérdése:

Nektek melyik tetszik?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link]


2013. dec. 13. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A 13 éves ló tetszik a legjobban mert már rutinos versenyző.
2013. dec. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akadémia kaland elég jónak tűnik. A származása kiváló, leírás alapján pedig ez egy automata,jól idomított ló. képeken is jól néz ki,viszont az ára is szép,de nem csoda.


Sirocco sem ugrik rosszul a képeken,bár azt írja haszonállatra is cserélné,azért egy hudejó lovat nem szoktak csak úgy,mindenfélére cserélgetni.


D-boy-nál a származás miatt lehet annyi az ára,de a leírás alapján nekem nem érne annyit.


Az összes közül a 3. tűnik a legjobbnak.

2013. dec. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rádiháza Caruso tetszik nagyon.Jó képességű,kiváló származású gyönyörű ló,és nagy előny,hogy fiatal.:)


Patrícia nekem nem tetszik,az "Ár nélkül" arra utal,hogy drága,de a tudása az viszont kevés.


Akadémia Kaland..hát,kiváló ló,tudásához megfelelő árkategória,csak már nem olyan fiatal.Most még nem gond,hogy 13 éves,de egy-két év múlva már gond lesz.


Sunplay..egy nagyon nagy képességekkel rendelkező ló,de versenyen még nem szerepelt..de nekem tetszik.


Sirocco..egy bizonyos szintig el megy majd,de nem fog magas szinteken versenyezni szerintem.Kiváló hobbyi lletve tanító ló lehet.Az ára pedig megfelelő a képzettségéhez viszonyítva.



D-Boy..a származása miatt ilyen drága,de nincs még tapasztalata,megfelelő képzettsége,bármég fiatal,sokat kilehet belőle hozni.



Konrád..hmm.Nekem nem tetszik.Nincs benne semmi extra,különleges.

2013. dec. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!