Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy győzzem le a lovaktól...

Hogy győzzem le a lovaktól való belső félelmemet? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már kb 6 éve lovagolok de sajnos sok kihagyással de nagyjából 2 éve rendszeresen lovagolok 1x egy héten, egyedül megyek ügetés és vágta is volt már ( vágta még mondjuk csak egy bizonyos lovon akiről leváltottak ) na a lényeg hogy nem mondanám magamat kezdőnek de valamiért bennem van a félelem. Például ha ott vagyok a lovak között és elkezd hülyéskedni nem merek oda menni meg ha lovagolok félek hogy elkezd bakolni vagy ilyesmi ( tudom hogy ezek benne vannak a pakliban) és ez nagyon zavar. Mert tudom hogy nem lehet félelemmel igazán élvezni ezt a csodás sportot, szóval légy szíves segítsetek. Bocsi, hogy hosszú lett.

2013. dec. 18. 19:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. dec. 21. 16:22
 12/12 anonim válasza:
Szia! szerintem a legjobb ha az egész félelem dologra nem is gondolsz. Tudom könnyű azt mondani de hidd el én úgy ültem elsőnek lóra hogy leesek és mehetünk haza végre de ez megváltoztt mert rengeteg időt töltöttem lovak közt. Ha lovaglás közbe félsz az az elején természetes de hogy 6 éve félsz az nem. Gondolj arra hogy te vagy a főnök és beszélj a lóhoz(ez nem hülyeség hiába hangzik annak) hidd el miután bíztok egymásba semmi nem lesz. De szerintem ne ülj úgy lóra hogy csak a nevét tudod menj ki a lovardába egy fél órával hamarabb és beszélj hozzá simogasd szeresd és hidd el nem fogsz félni.. ha nem válik be vedd poénra a baleseteket a veszélyeket én 14 évesen belovagoltam egy teljesen nyers pónit hidd el tele volt a gatya..de poénra vettem és egy idő után mikor már ötödjére estem le a kanyarba már csak röhögtünk.
2013. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!